reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy warto kupić czytaną bajkę

Dołączył(a)
28 Sierpień 2008
Postów
4
Jak sądzicie? Czy warto kupić mojemu synkowi książkę audio 125 BAŚNI DO OPOWIADANIA DZIECIOM ?
Już kupowałem mojemu Przemusiowi takie bajki i lubi je słuchać. Wcześniej kupowałem mu krótkie opowiadania.
Ta książka trwa aż 595 minut. Jak sądzicie czy warto kupić?
Może już ktoś kupił kiedyś taką dużą książkę?
Książka jest stosunkowo tania do czasu trwania opowiadania.
W promocji kosztuje 16 zł w sklepie link?
 
reklama
Hmm. to dość długa bajka, zależy na jak długo Twój synek się potrafi skupić i czy lubi nie kończące się opowieści, bo to chyba nie najlepszy pomysł, żeby tyle na raz słuchał :confused:.

Mój synek też lubi słuchane bajki, ja mu bajki-grajki, bajki z serii disneya i czytane z serii dziecka zapuszczam, ale chyba tak długiej bym się jeszcze nie odważyła.

Tylko nie przesadź z tymi postami, ciągłe pisanie o tym samym jest źle widziane na forum i możesz zostać zbanowana.
Pracujesz w tej firmie ???
 
Ostatnia edycja:
jeżeli to ma byc bajka dla 3-latka, to jak dla mojego to odpada :tak:

ja mam w tej chwili kilka bajek na płycie np. Calineczkę, Brzydkie Kaczątko czy Złotą rybke, ale są to bajeczki krótkie, zrozumiałe dla małego i często puszczane na dobranoc, gdzie na końcówce juz zasypia i nie wyobrażam sobie puszczać mu dłuższą bajkę, bo nigdy by nie wiedział co sie w niej dzieje, a w dzień nie ma czasu na bajki.... bo ile może usiedzieć taki mały w jednym miejscu zasłuchany w bajkę 10-15 minu max i juz będize znudzony, więc jak dla mnie to odpada :tak:
 
Jednak zdecydowałem się kupić tą bajkę.
I uważam że było warte. Przemek też by nie usiedział słuchając bajki która trwa 595 minut. :-) ale tych bajek jest 125 i są one naprawdę krótkie. Jedna bajka trwa około 5 minut. Także jest nimi zainteresowany. Puszczam mu od czasu do czasu jedną bajeczkę. Narazie przesłuchał chyba 15 bajek:-)

Jeśli chodzi o bajki Disneya uważam że są zbyt komercyjne.

Jeśli chodzi o pytanie J@god@ to nie pracuje w tej firmie. Dlaczego zamieszczam tyle linków do tego sklepu? Poprostu tam się zaopatruję w wszelką prasę książki itp. A sklep znam dlatego ponieważ robiłem dla tej strony grafikę i zaintereswała mnie oferta sklepu. Jest to sklep mojego znajomego znajomy. Nie mam nic z tego że ktoś coś kupi.
 
kitesola trudno po nicku wyczyć, że jesteś mężczyzną - więc przepraszam, że wzięłam Cię za kobietę.
Co do komercyjności bajek disneya - ja mówię o książkach z serii Dziecko, to nie są te same co taka seria sprzedawana wysyłkowo. Tę serię na allegro można kupić po 8zł za książeczkę z płytą więc taniej niż bajki grajki. A czytają zawodowi aktorzy, są dialogi z filmów i piosenki.

Fajnie, że te baśnie to nie jest na raz tak dużo minut, gdyby nie mp3 to bym się zastanowiła. Niestety nasza wieża nie ma mp3, nowej nie zamierzamy kupić a puszczanie dziecku bajek na komputerze w naszym przypadku jest dość niewygodne. Ale jeśli to są krótkie bajeczki to sam pomysł jest ok.
 
Witajcie.
Ja odkryłam strone www.waszebajki.pl na ktorej BEZPŁATNIE!!! mozna odsluchiwac rozne bajeczki, slicznie udzwiekowione, robią obecnie furorę w moim domu :)))))
Polecam Wam tę stronkę, na pewno i Waszym maluszkom się spodobają :)))
 
reklama
dla mnie nie warto.
Córka ma czytaną bajkę i rzadko kiedy się nie bawi. Woli jak my z mężem czytamy jej bajeczki przed pójściem spać.
 
Do góry