reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy warto kupić Iphone?

Rozalix

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Lipiec 2021
Postów
84
hejka mega zastanawiam się nad kupnem iphona i stąd moje pytanie jakiego macie i czy jesteście z niego zadowoleni albo jakiego najbardziej teraz opłaca się kupić? i czy ciężko było wam się przestawić z androida na iphona?
 
reklama
Według mnie nie, według mojego nastoletniego syna tak :)
Moim zdaniem dużo zależy czego oczekujesz od telefonu
 
Ja mam jakoś od wakacji chyba (iPhone 12 mini), wcześniej zawsze Android. Wzięłam go w sumie dla żartu (mąż umowę przedłużał na firmę) i nie powiem, trochę mi zajęło dni, żeby go ogarnąć (ale ja raczej z tych „tępych” jeśli chodzi o te sprawy, wiec się mną nie sugeruj). Telefon jak telefon.
Najbardziej wkurza brak w wiadomościach chronologii wg dat/godzin (smsy są porozrzucane i zanim znajdę ostatniego którego dostałam od konkretnej osoby to już zapominam co chciałam odpisać).
W sumie ani nie polecam, ani nie odradzam. D*** w żadnym wypadku nie porywa, dla mnie telefon służy do pisania i dzwonienia + korzystanie z neta.
 
Nie było ciężko mi się przestawić z Androida, używałam 7, XR, teraz od roku 12 i z każdego modelu byłam zadowolona :)
 
Od wielu lat posiadam iPhone, przeszłam chyba każdy model🙂i nie zamienię go na androida. Kwestia przyzwyczajenia jak do wszystkiego. Obecnie mam 12 i jest spoko.
 
Jak dla mnie warto, chociaż mnie osobiście wkurza brak kompatybilności z laptopem, także chyba muszę jeszcze maca kupić żeby się nie wkurzać 😄
 
Ja mam jakoś od wakacji chyba (iPhone 12 mini), wcześniej zawsze Android. Wzięłam go w sumie dla żartu (mąż umowę przedłużał na firmę) i nie powiem, trochę mi zajęło dni, żeby go ogarnąć (ale ja raczej z tych „tępych” jeśli chodzi o te sprawy, wiec się mną nie sugeruj). Telefon jak telefon.
Najbardziej wkurza brak w wiadomościach chronologii wg dat/godzin (smsy są porozrzucane i zanim znajdę ostatniego którego dostałam od konkretnej osoby to już zapominam co chciałam odpisać).
W sumie ani nie polecam, ani nie odradzam. D*** w żadnym wypadku nie porywa, dla mnie telefon służy do pisania i dzwonienia + korzystanie z neta.
Brak chronologii? Mam taki sam taki sam model, a wszystko mam chronologicznie.

Jestem zadowolona, zero problemów w przestawieniu się z androida. Bardzo intuicyjny telefon. I mieści się w damskiej torebce!
 
Brak chronologii? Mam taki sam taki sam model, a wszystko mam chronologicznie.

Jestem zadowolona, zero problemów w przestawieniu się z androida. Bardzo intuicyjny telefon. I mieści się w damskiej torebce!
Fakt, zmieści się wszędzie 😉
No moje wiadomości nie są po kolei, czytałam, ze wiele osób ma z tym problem….🙄
 
reklama
Po wielu latach na adroidzie kiedy wpadł mi telefon do wc 😂 mąż dał mi swojego iPhona 6s chociaż powiedziałam ze nigdy iPhona. Teraz mowie nigdy android. Nadal mam ten telefon, a to było jakieś 5lat temu, upadł mi milion razy, mam tyle na nim aplikacji, zdjęć i zbędnych rzeczy ze szok a śmiga bez zacięcia. W sumie nie potrzebuje nowszego modelu 😄 a teraz inne smartfony są w porównywalnej cenie co iphony, chociaż myśle ze te najnowsze modele iPhonów są nieudane pod względem np braku gniazda aux, braku kostki do ładowania i inne pierdoly
 
Do góry