reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy warto kupić używany wózek???

Równie dobrze można się natknąć na taki syf w wózku kupionym w sklepie, do którego przypadkiem parę razy coś nakapało, albo się zbrudził i sklep wyczyścił... Tak samo jak z autem, które niby kupujesz nowe z salonu, a okazuje się, że było bite, bo spadło z lawety itp. A uwierz mi, że z niejedną tego typu sytuacją się spotkałam, rozliczając i salon samochodowy i firmę transportującą owe pojazdy.
Ja sama mam nowy z myślą o tym , aby posłużył kolejnym dzieciom, bo nie mam zamiaru go nikomu oddać i sprzedać ;). Ale ze zdaniem się zgadzam . Gdybym nie miała na to w tamtej chwili pieniędzy na pewno kupilabym używany. Tak jak zresztą łóżeczko mam używane za 70 zł. Bez materaca oczywiście;)
 
reklama
tez mam anexa, nowy był, bo mieliśmy srodki, ale jakby się trafila jakas okazja, to czemu nie, swoj tez przeciez mam zamiar sprzedac za jakis czas
 
Warto. Za 1000zl nie kupisz dobrego nowego wózka a za 300 nawet używanego. Wypośrodkujcie to jakoś i za kilka stow kup coś używanego ale fajnego. Będziecie potem się męczyć 2 lata z tanim sprzętem
 
Moim zdaniem nie warto kupować używane wózki, bo nigdy nie wiadomo czy są one w pełni bezpieczne dla dzieci. Jeśli chcesz zaoszczędzić, wybierz coś od marki Riko. Ich wózki są dobrej jakości i w rozsądnych cenach. Ja wybrałam model Nano Pro i jestem bardzo z niego zadowolona.
 
Moim zdaniem nie warto kupować używane wózki, bo nigdy nie wiadomo czy są one w pełni bezpieczne dla dzieci. Jeśli chcesz zaoszczędzić, wybierz coś od marki Riko. Ich wózki są dobrej jakości i w rozsądnych cenach. Ja wybrałam model Nano Pro i jestem bardzo z niego zadowolona.
Te posty były z 2018 roku. Dziecko, dla którego miał być wózek już na pewno chodzi 🙂
A jeszcze co do wózka : ja bym kupiła teraz używany. Kupiłam nowy, ale tani, i był beznadziejny. Co się może z wózkiem stać, żeby był niebezpieczny dla dziecka? Co ibnego fotelik.
 
Kup wózek na jaki Cię stać, 300 zł różnicy to tak naprawdę bardzo mało kwota. Zawsze można pójść na kompromis i kupić coś droższego, ale używanego. Za tysiaka już naprawdę da się znaleźć konkretne wózki. 🙂
 
Jak kogoś stać to niech kupi ja bym nawet tyle kasy za nowy nie dala bo nie było by mnie stać na to po prostu jak kupiłam 3w1 za 300zl używany i byłam zadowolona Wsumie pół roku używałam i go sprzedałam bo za ciężki był i spacerówke sobie kupiłam za 50zl okazyjnie choć po więcej leciała babka chciała się pozbyć go już...
Przepraszam, ale nie mogłam zostawić Twojej wyprowadzi bez komentarza. Skoro nie stać Cie na wózek to dlatego zdecydowałaś się na trójkę dzieci?
 
reklama
Do góry