reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy warto kupić używany wózek???

reklama
Ani nie chwalę, ani nie żale. Poprostu nie chce mi się wierzyć, że za 200 zł można kupić ładny, zadbany, porządny wózek.
Mozna bo ludziom zalega, na trzymanie wozka 3w1 zwyczajnie moze ktos nie miec miejsca, a juz napewno kiedy sie nie planuje wiecej dzieci.
Ja kupilam uzywany quinny za 80 euro, sprzedalam i kupilam nowa spacerowke. Przy corkce dostalismy nowy, sprzedalam i tez kupilam spacerowke nową. Uzywane wozki dobrych firm wcale nie kosztują krocie a tyle ile dziecko pojezdzi w gondoli to kropla w morzu calego wozkowania zazwyczaj.
I juz nawet nie chodzi o to czy kogos stac czy nie, nie trzeba szastac tysiacami na wozek bo lepiej zainwestowac w dobry fotelik ktory nieraz kosztuje qlasnie tyle co nowy zwykly wozek 3w1
 
Tyle to kosztuje jedna zabawka mojego dziecka, ale wózek za taką cenę???
No są nawet za 100zl kupisz jak dobrze poszukasz ludzie chcą się pozbyć to już dają niskie ceny wiadomo że jak chcesz jakiś lepszy to więcej kasy dasz....miałam taki i super był teraz go sprzedaje bo nie używam go
 

Załączniki

  • Screenshot_20200925-082122.png
    Screenshot_20200925-082122.png
    386,6 KB · Wyświetleń: 68
  • Screenshot_20200924-142828.png
    Screenshot_20200924-142828.png
    383,5 KB · Wyświetleń: 70
No to zacznij wierzyć bo wiara czyni cuda. Ja wczoraj dostałam wózek za darmo, a wygląda na nowy... Nowy kosztuje 1800 zł, mój jest używany...
No dokładnie ja odkupiłam od koleżanki za 100zl wózek spacerówke gdzie 900 zł za niego dała a za dużo nim nie jeździła mogła go spokojnie za 400zl wystawić ale jej się nie chciało użerać z ludźmi i mi go sprzedała 😁
 
Przepraszam, ale nie mogłam zostawić Twojej wyprowadzi bez komentarza. Skoro nie stać Cie na wózek to dlatego zdecydowałaś się na trójkę dzieci?
To, że ktoś nie kupuje nowego wózka za miliony, nie znaczy, że klepie biedę, dzieci chodzą obdarte i głodne.
Sama kupiłam nowy wózek przy pierwszym dziecku za kupę kasy. 2w1. Spacerówka od kompletu o kant doopy. Sprzedałam wózek sporo poniżej jego wartości i kupiłam porządną spacerówkę. Drugi raz bym tak nie postąpiła. Kupiłabym używaną gondolę, którą masz na ok 6 miesięcy, a za resztę kasy mega dobrą spacerówkę, którą dziecko jeździ dłużej.
 
Powiem tak... biedny nie powinien oszczędzać tak mawiała moja babcia. Ja miałam przygodę taka, ze kupiliśmy używana spacerówkę, która miała juz zużyte koła, niestety okazało się to po kilku dniach użytkowania. Nie jestem zdania, ze wszystko używane nie zdatne do użytku, ale wózek jednak nie jest na chwile, prócz gondoli a na dłużej i warto, aby był zadbany, nowy, nie miał zużytych kół. Oczywiście każdy robi jak uważa nie mniej jednak, 300 zł to mala różnica aby oszczędzać.
 
Ani nie chwalę, ani nie żale. Poprostu nie chce mi się wierzyć, że za 200 zł można kupić ładny, zadbany, porządny wózek.
Zdziwiłabyś się. Sprzedałam swój używany wózek bebetto Torino za 280zl. Oprócz 2 zadrapań na ramie, prawie niewidocznych to nic mu nie było, był w super stanie.
Nie każdego stać na kupno drogich nowych wózków a niektórzy po prostu nawet mając kase nie chcą wydawać dużo na wózek skoro mogą skorzystać z okazji i kupić taniej w bdb stanie.
 
reklama
To, że ktoś nie kupuje nowego wózka za miliony, nie znaczy, że klepie biedę, dzieci chodzą obdarte i głodne.
Sama kupiłam nowy wózek przy pierwszym dziecku za kupę kasy. 2w1. Spacerówka od kompletu o kant doopy. Sprzedałam wózek sporo poniżej jego wartości i kupiłam porządną spacerówkę. Drugi raz bym tak nie postąpiła. Kupiłabym używaną gondolę, którą masz na ok 6 miesięcy, a za resztę kasy mega dobrą spacerówkę, którą dziecko jeździ dłużej.


Tez jestem tego zdania, ja przy 1 dziecku gondoli używałam 4mc, teraz mysle, ze bedzie podobnie. Dlatego mysle, ze spacerowka zostanie na dłużej i trzeba zadbac, aby byla porzadna i służyła.
 
Do góry