reklama

czy warto postawić na chustę?

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez domi888, 17 Marzec 2016.

1. domi888

domi888 Zaciekawiona BB

warto zdecydować się na noszenie dziecka w chuście? spodziewam się drugiej pociechy i czytałam o tym że jest ona dobra do stosowania od niemal pierwszych dni życia, dobrze służy poczuciu bliskości malucha z mamą no ale ma też swoich przeciwników co wy o tym sądzicie?

2. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Chusty mają przeciwników? Pokaż, bo nie wierzę :)
    Chusty są CUDOWNE, stosowałam i przy Córci i przy Synku, teraz przerzuciłam się na nosidło ergo, ale nosidło jest dla dziecka już siedzącego, więc dla noworodka tylko chusta :)

3. reklama
  4. basiaa123

basiaa123 Aktywna w BB

ja zdecydowanie zaliczam się do zwolenników chust, dla mnie to czysta wygoda i super rozwiązanie a jak postawisz na dobrą chustę to jest i przewiewna i delikatna dla ciała dziecka a te nosidełka wszystkie mi się takie grube wydają i latem łatwo się zgrzać mam najzwyklejszą elastyczną z bonbonenfant i nie wyobrażam sobie bez niej funkcjonowania

5. DariaKwia

DariaKwia Aktywna w BB

Ja też jestem zdecydowanie ZA! A co niby mówią przeciwnicy? ;)

6. papagena

papagena Fanka BB :)

Cześć! Spodziewam się swoich pierwszych dzieci (bliźniaki), termin na koniec lipca. Byłam ostatnio z mężem na warsztatach chustowych i zdecydowaliśmy, że chcemy chustować maluchy. Jestem na etapie wyboru chust - ponieważ musimy siłą rzeczy kupić dwie, to nie chcemy zbytnio szaleć finansowo.
    Jeśli są tu bardziej doświadczone chustowe mamy, to czy mogłybyście polecić w którą warto zainwestować? Szukamy na pewno chusty tkanej, nie elastycznej i na razie waham się między czysto bawełnianymi wersjami LennyLamb, a NatiBaby. Na warsztatach motałam storchenwiege i dobrze mi się z nią pracowało (ale wiadomo - przez chwilę i tylko na lalce), ale tu już wyższe ceny...
    Będę wdzięczna za wszelkie dobre rady i opinie :)

Poleć forum