reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy Was też wszędzie "prześladują" przyszłe mamy?

Krakowianka89

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
To mój pierwszy w życiu założony temat na jakimkolwiek forum więc wybaczcie jeśli walne jakaś gafę :)

Nie wiem jak Was, ale odkąd się staramy z mężem zaczely mnie przesladowac wszędzie kobiety w ciąży. A teraz po tej "kwarantannie" to już jest jakaś masakra :/ Ostatnio nie zdążyłam nawet powiedzieć dzień dobry u ginekologa a on do mnie "Kolejna ciężarną? " No właśnie niestety nie :(
Z jednej strony się cieszę że znajomym się udaje (bo chyba taki rocznik że najpierw wszyscy się hajtali a teraz się mnożą) a z drugiej jakoś tak przykro w serduchu że u nas akurat nie wychodzi

Też tak macie?

reklama

Jagoda 87

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej jest tak bo myślisz o tym ... ja jak byłam w ciąży to wokół siebie Non stop widziałam brzuchy , dzieci , wózki itp ... i tak już zostało do dziś 😁uwrażliwiamy się na bliski nam temat ... a co do starania o dzidzi im bardziej będziesz się starać , myslec i stresować to będzie gorzej ... wyluzujcie a samo przyjdzie ... może obserwuj swoj cykl będzie prościej ... ja tak zrobiłam i czekam na drugie dzidzi
Powodzenia

Krakowianka89

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Staramy się od grudnia zeszłego roku. Raczej na spokojnie do tego podchodze i staram się nie spinać. Przez kilka miesięcy robiłam testy owulacyjne i wszystko zapisywałam dzielnie. Ostatnio odpuściłam bo mi okres zatrzymał wię muszę to uregulować.

No właśnie nie było chyba tygodnia żebym o tym nie myslala i nie planowała, ale dopiero ostatnio mam wrażenie że mnie brzuchy atakują ;)
Ale coś chyba w tym jest, ludzie siedzieli zamknięciu w domu to im się nudziło :d

Jagoda 87

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
A to tez zauważyłam ludzie nagle docenili co maja w domu i postanawiają to rozmnożyć 😂

Jagoda 87

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Wiesz co ... a badalas tarczyce ? I prolaktyne ? Jedno i drugie blokuje dzidzi ... wiem bo miałam i jedno i drugie 😂

Gunieczek85

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Heh ja miałam to samo po ciąży biochemocznej;)wszędzie kobiety w ciąży. a teraz wszędzie widzę bliźniaki przysięgam nigdy wcześniej nie widziałam na ulicy zadnych;))(sama mam 7miesieczne)

ElaStyczna

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Staramy się od grudnia zeszłego roku. Raczej na spokojnie do tego podchodze i staram się nie spinać. Przez kilka miesięcy robiłam testy owulacyjne i wszystko zapisywałam dzielnie. Ostatnio odpuściłam bo mi okres zatrzymał wię muszę to uregulować.

No właśnie nie było chyba tygodnia żebym o tym nie myslala i nie planowała, ale dopiero ostatnio mam wrażenie że mnie brzuchy atakują ;)
Ale coś chyba w tym jest, ludzie siedzieli zamknięciu w domu to im się nudziło :d
Moim zdaniem jednak niezbyt spokojnie skoro stresem zablokwalas sobie nawet miesiaczke. Uwazam, ze stwierdzenie ze komus sie nudzilo i stad ciaza to troche obrazliwe chociazby dla mnie. Za inne nie bede sie wypowiadac. Dla mnie to byl ciezki temat, poniewaz ciaza w dobie koronawirusa jest jaka jest. Problem z badaniami od poczatku, z lekarzami czy ze szpitalem. W moim przypadku odszedl stres zwiazany z praca stacjonarna (aktualnie tylko zdalna) i pewnie stad po tylu msc sie udalo. Kontrolowalam hormony, dodatkowo choruje na hiperprolaktynemie, monitoring cyklu, a ze udalo sie kiedy rzad wszystkich zamknal to uwazam to za zbieg okoliczności.

Odpowiadajac na Twoje pytanie, tez tak mialam. Ale bylo to spowodowane tym ze zwracalam na nie uwage bardziej bo sama sie staralam, a ciaza u najblizszych znajomych motywowala mnie do walki a nie powodowala zazdrosc. Wydaje mi sie ze powinnas najpierw sie przebadac i zorientowac jak sytuacja z hormonami i dzialac ;)

Tysiajm08

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
To mój pierwszy w życiu założony temat na jakimkolwiek forum więc wybaczcie jeśli walne jakaś gafę :)

Nie wiem jak Was, ale odkąd się staramy z mężem zaczely mnie przesladowac wszędzie kobiety w ciąży. A teraz po tej "kwarantannie" to już jest jakaś masakra :/ Ostatnio nie zdążyłam nawet powiedzieć dzień dobry u ginekologa a on do mnie "Kolejna ciężarną? " No właśnie niestety nie :(
Z jednej strony się cieszę że znajomym się udaje (bo chyba taki rocznik że najpierw wszyscy się hajtali a teraz się mnożą) a z drugiej jakoś tak przykro w serduchu że u nas akurat nie wychodzi

Też tak macie?
My tak oficjalnie starania zaczęliśmy w październiku 2019. W tym czasie miliony badań Wszystko niby ok do zeszłego tygodnia okazała się wrogość śluzu 😔 na poniedziałek mam badanie drożności czego cholernie się boję a pomału ogólnie zaczynam bzikowac. Co do otoczenia to wszystkie najbliższe koleżanki a mam ich 4 to 3 są w ciąży 4 urodziła w maju. A jakby mało tego to moja siostra również jest w ciąży 😔😭 nom i oczywiście widzę w koło tylko same ciężarne 😔😔 wiec nie jest to łatwe 😔 ale trzymaj się ja wierzę że się uda więc Tobie również 😁 powodzenia 💪

Krakowianka89

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Moim zdaniem jednak niezbyt spokojnie skoro stresem zablokwalas sobie nawet miesiaczke. Uwazam, ze stwierdzenie ze komus sie nudzilo i stad ciaza to troche obrazliwe chociazby dla mnie. Za inne nie bede sie wypowiadac.
To był żart, jak widać mało śmieszny :)
Moja najbliższą przyjaciolka rodzila w maju, więc wiem jaka to była ciężka sytuacja dla wszystkich zwłaszcza dla przyszłych mam.

Może masz rację z tym stresem - pewnie za dużo o tym mysle.

reklama

Krakowianka89

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
My tak oficjalnie starania zaczęliśmy w październiku 2019. W tym czasie miliony badań Wszystko niby ok do zeszłego tygodnia okazała się wrogość śluzu 😔 na poniedziałek mam badanie drożności czego cholernie się boję a pomału ogólnie zaczynam bzikowac. Co do otoczenia to wszystkie najbliższe koleżanki a mam ich 4 to 3 są w ciąży 4 urodziła w maju. A jakby mało tego to moja siostra również jest w ciąży 😔😭 nom i oczywiście widzę w koło tylko same ciężarne 😔😔 wiec nie jest to łatwe 😔 ale trzymaj się ja wierzę że się uda więc Tobie również 😁 powodzenia 💪
No dokładnie o tym mówię. Mama wrażenie że jest tu zależność - im bardziej nam zależy i im dłużej nie wychodzi tym więcej osób blisko nas ma to szczęście :)
Będę trzymać kciuki w poniedziałek żeby badanie poszło dobrze. Z każdym kolejnym jesteś bliżej rozwiązania problemu

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Czy też tak któraś z Was miała? Potrzebuję porady 6
A Beta hcg - jaka byla u Was? Ciąża po poronieniu 21
S Czy ktoras z was boryka sie z podobnym problemem albo miala podobnie? Staramy się 7
Ewelina7x Cześć ja się chciałam was spytać na który wam to miesiąc wygląda ciąży??! Ciąża, poród, połóg 43
MamaMajki1516 Ciaza czy nie . Czy któraś z was miała podobnie? Potrzebuję porady 7
N Niewidoczny bon turystyczny- kiedy był u Was widoczny Potrzebuję porady 8
N Alergia na laktoze jak to u Was było? Potrzebuję porady 1
Doti1998 Drogie panie mam do was pytanie Przyszłe mamy 4
mimi19 Czy któraś z Was zamierza rodzić w tym Szpitalu Bielańskim w W-wie w najbliższych tygodniach ? Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 0
Kejti1412 Skuteczność teoria NUB - jak u Was? Potrzebuję porady 14
M Dziewczyny która z Was brała Acard 150 w ciąży ? Potrzebuję porady 5
M Dziewczyny która z Was w ciąży brała Acard 150 i urodziła zdrowe dziecko? Ciąża, poród, połóg 8
Arluś Witam was kochane dołączam do grupy dwa pozytywne testy i trochę obaw.. Czerwcowe mamy 2020 7
Dmalw Czy wiele z was dotknęła Małopłytkowość po heparynie? Potrzebuję porady 4
Monika11118 Miała któraś z was implant antykoncepcyjny? Potrzebuję porady 0
Dmalw Niby rozumiem… Ale jednak poproszę was o potwierdzenie. Potrzebuję porady 4
P Czy któraś z was tez tak miała ? Potrzebuję porady 5
P Czy to coś złego? Któraś z was tez tak miała ? Potrzebuję porady 3
A Miala ktoras z was krwawienie implatacjne? Potrzebuję porady 0
Gubi Mam ważne pytanie do was! Przyszłe mamy 5
nowamloda12 Dziewczyny doradzicie? Czy któraś z was tak miała? Potrzebuję porady 9
Y 39 dc i dalej nic-miała tak któraś z Was? Staramy się 7
Magdaa..K123 Czy któraś z was tak miała ? Ciąża, poród, połóg 2
pchelka10.05 zwiekszona wydzielina w 16 tygodniu ciazy , miala ktoras z was ?? Potrzebuję porady 6
A Kto z Was dziewczyny miał amiopunkcje??? Potrzebuję porady 8
W Ciąża po promieniu. Dziewczyny proszę was o rade.. Ciąża, poród, połóg 9
H Czop sluzowy - jak było u was? Ciąża, poród, połóg 4
C Jak było u was? Staramy się 3
HappyBabyMama Atonia macicy - czy którejś z was to się przytrafiło ? Mój poród 21
B Szukam pomocy u Was Potrzebuję porady 11
S dziewczyny pomożecie czy któraś z was ma P.C przeciwko osłonie przejrzystej ++ mam szansę ? Potrzebuję porady 0
Paula_Antosia Które z Was plamiły przez całą ciążę??? Ciąża, poród, połóg 1
L Aaa..może któraś z Was tak miała? Potrzebuję porady 1
martini111 Stały rytm dnia niemowlecia (u mnie 2 m-c) - istnieje? jak z tym u Was? Spanie 1
martini111 Stały rytm dnia niemowlecia (u mnie 2 m-c) - istnieje? jak z tym u Was? Rozwój i zabawy 2
C Pessar miała którąś z was? Potrzebuję porady 2
A dodatkowe kilogramy - jak tam u Was dziewczyny? Dzieci urodzone w październiku 2015 684
W blagam was pomocy !!! Ciąża, poród, połóg 7
Piaska HSG-czy któraś. z Was robiła. w Łodzi? Łódź 5
K Wytłumaczy mi którąś z Was , na czym to polega? :) Mamy z Niemiec 5
K silna zoltaczka u dziecka, bylo tak u Was? Niemowlaki 13
carrie_em Mamusie kochane, proszę Was o pomoc w zebraniu wyników do pracy mgr!Zróbcie ankietę:) Porady - rozwój i zdrowie dzieci 0
M pisze do was mamusie o pomoc Archiwum 2 - 3 latki 0
Takhisis Dziecko woli zabawę z tatą...Jak jest u Was? Roczniaki i dwulatki 7
Mikołajkowo Czy sprawdziła się u WAS metoda 3, 5, 7. Proszę o opinie :) Spanie 3
post_ptaszyna ząbki ząbki czas na was dzieci urodzone we wrześniu 2009 133
iwona76 IV st. uszkodzenia porodowego. Czy któraś z was to miała? Ciąża, poród, połóg 21
edy100ja BARDZO PROSZĘ WAS O GŁOS xD Dzieci urodzone w 2007 roku 0
N Prosze Was o radę Roczniaki i dwulatki 21
A jak wyglądało u Was.... Ciąża, poród, połóg 28