reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy Wasze dzieci nadal śpią popołudniu?

nasz starszy syn ma 2 latka i 3 miesiace,i tez spal w dzien,potrafil nieraz spać 3 godziny i o roznych porach,a wieczorem szedl spac kolo 21.30,ale niedawno zaczal sie buntowac,bl kladziony na sile,wiec przestalismy go usypiac w dzien i tak trwa od rana do wieczora a wieczorem sam zaciaa nas do lozka juz o 20 godzinie z czego jestesmy bardzo zadowoleni,natomiast nasz młodszy roczniak potrafi spac w dzien od pol godziny do gora 1,5 czyli calkiem inaczej niz brat,a i tak jest zawsze zywotny i idzie spac z bratem bez roznicy czy to bedzie 20 czy 22 on musi isc z bratem i koniec;)a ii rano szybciej zawsze wstaje:-)
 
reklama
Moja córcia śpi w dzień i to o różnych porach raz w południe a raz o 15.ale uważam że to dobrze że śpi nie jest tak uciążliw jak jest wyspana.
 
Franek kiedy jest w domu to w nocy śpi 12 h. Wstaje ok. 9 i nie zasypia w dzień. Ma kryzys ok 16 ale gdybym go kładła o tej porze chodziłby spać chyba o 23 :szok:. Więc daje rade do 20 i do łózka :happy2:.
Natomiast kiedy idzie do żłobka i wstaje ok. 7.15 to jak wiem z relacji opiekunki po obiedzie ok. 12 jest pierwszy do przebrania w piżamkę i do spania. Garuje całe 2 h do podwieczorku. W domu zasypia jednak ok. 21.30.....ooooo chyba już śpi bo ucichło w jego pokoiku :happy2:.

pozdrawiam
 
Emilcia śpi w dzień od 1 do 2 godzin. Jeżeli razem ucinamy sobie drzemkę to nawet dlużej. Ja jestem bardzo zadowolona z tego że śpi - uważam że jest to dla organizmu małego wiecznie aktywnego człowieczka super regeneracja. Póki chce będę ją w dzień kładła spać. Myślę że pewnie w wakacje sama zrezygnuje...
 
Mój syn zrezygnował z dziennego spania jak skończył 2 latka. Teraz chodzi spać ok 20:30 wstaje ok 8:00.
 
Do góry