reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy Wasze dzieci nadal śpią popołudniu?

Dołączył(a)
20 Grudzień 2007
Postów
7
:szok::szok:Cześć mój temat powstał ze względu na to iż zastanawiam się od pewnego czasu co zrobić aby moja mała się uspokoiła w dzień.Laura ma 20 miesięcy i popołudniu sypia nawet 3 godziny nietwierdze że to nie jest dla mnie ulga od wiecznego hałasu jaki potrafi zrobić ale czy to dobrze? może gdyby nie spała w dzień tyle czasu to miałaby mniej sił na psoty?
wieczorem jak zawsze chodzi spać ok 20-21 a wstaje w zależności od humoru ok 7 rano ewentualnie przy szczęściu ok 9
Prosze pomuszcie może powinnam jej zlikwidowaćpopołudniowe drzemki?:-(
 
reklama
haj! Ja mam syna 18 m-cy i też sypia w dzien 2-3godz. a wieczorkiem idzie spac po 21 i spi do 8-9. Wydaje mi sie ze to norma u takich dzieciaczkow bo jesli nie poloze go w dzien to jest strasznie marudny i psoci! Jest bardzo zywym dzieckiem i czasem wysiadam przy nim wiec ta drzemka w dzien przydaje sie i jemu i mi! Pozdrawiemy!
 
hejka
a ja sie ciesze ze moj synek nadal spi w ciagu dnia :):tak:a ma juz 2latka i 7 miechow :)
wg mnie dzieki temu moze sobie wypoczac , odzyskac sily do zabawy , nie jest marudny tylko radosny i jesli tylko bedzie chcial to oby te drzemki trwaly jak najdluzej (chodzi mi o wiek )
pozdrawiamy
 
Janek sypia w południe ok 2-3 h i jestem z tego powodu szczesliwa....mam czas na regeneracje sił :)

Wydaje mi sie jak biesy ze dziecko musi sie zregenerować ..wydaje mis ie że na dłuzszą mete takiego nie sypiania miałabyś z córka problem ..
 
Moj Macius przestal spac w dzien juz przed drugimi urodzinami. Zrezygnowalismy w dziennej drzemki, bo za duzo nerwow koszowalo to nas (i mnie i jego). Nie powiem,zebym byla z tego faktu zadowolona -bo i jemu by sie przydala regeneracja. Tylko czasmi zdazy mu sie zasnac i to w dziwnych okolicznosciach (np. w czasie jedzenia-gdy trwa zbyt dlugo, gdy oglada bajke, a ostatnio na podlodze przed spacerem, gdy ubieralam mlodszego synka:-D).
Uwazam, ze jezeli dziecko czuje potrzebe snu w dzien (chce spac, nie protestuje i nie zakloca to snu w nocy), to jak najbardziej pozwalaj malej spac. Ty mozesz w tym czasie cos spokojnie porobic, lub miec czas dla siebie. (o czym ja moge jedynie pomarzyc...;-))
 
Moja córcia też sypia w dzień po 2-3 godz.Jestem z tego bardzo zadowolona.Sporadycznie zdarzy sie ze nie spi ale wtedy jest z nia urwanie glowy
 
Moj Erik tez jeszcze spi w poludnie, co mnie bardzo cieszy. Spi od 2-3 godzin. W zlobku zreszta tez go klada i pieknie dlugo sobie drzemie:tak: Zobaczymy kiedy powie "nie".
 
Czarnula 86 jeśli zasypia chętnie to nie rezygnuj
widocznie jest jej potrzebna
a wieczorem nie zasypia przecież o północy
tylko o rozsądnej porze

kiedyś sama zatęsknisz do tych drzemek

mój synek spał tyle w wieku Twojej córeczki
a potem w 25 miesiącu nagle uznał że w dzień
się nie śpi
i wcale przez to nie jest spokojniejszy :no:
wręcz przeciwnie czym bardziej zmęczony
tym bardziej dokucza

a w przedszkolu też nie chce spać
a potem jest tak zmęczony po
że o 18 mamy już go dosyć

wolałabym żeby wyspany biegał do 22 nawet
 
reklama
czarnula potwierdzam slowa jagody :tak::tak::tak:
moja tez juz nie spi w ciagu dnia ale wcale jej to nieprzeszkadza pojsc spac o 22!!!! i fakt im bardziej zmeczona tym bardziej rozrabia KOSZMAR :cool2:
uwazam ze twoja corcia spi calkiem normalnie ... moja miala tak samo... w dzien po 2-3godz a w nocy od 21-8 ... teraz wystarcza jej tylko sen nocny NIESTETY :szok::szok::szok: korzystaj z przerwy ktr mala ci nadal funduje :cool2:;-)
 
Do góry