reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy Wasze dzieci pija mleko??

Dawidek jako ze jest alergikiem pije 2 x dziennie po180-240 Sinlacu ...a zanim wykryto alergie jadl codziennie danonka, mleczna kanapke i pil 2 x po 240 ml mleka ;-)
 
reklama
A tak zapytam czy lekarz stwierdził, że Dawidkowi minie alergia??
Ja się cały czas zastanawiam bo przed ciążą ja byłam alergikiem - szkodziły mi wszystkie przetwory mleczne w tej chwili skończyło się na szczęście tylko na tym, że nie pije mleka - czy mój synek jednak nie odziedziczy po mnie skłonności do alergii jak na razie wszystko jest ok.
 
my z jedzeniem nie mamy żadnego problemu od urodzenia, Przemko do tej pory uwielbia mleko-od jakiegoś czasu już zwykłe krowie, budynie,jogurty,sery, jajka, kakao...
 
A ja chciałam Was zapytać jakie mleko polecacie dla 15 miesięcznego dziecka. Dawid do tej pory pił bebilon pepti 2 z powodu alergii, ale teraz odmawia jego picia. Pani doktor kazała podać zwykłe mleko, bo chyba już skaza minęła i nie ma go co męczyć tamtym . Nie mam pojęcia jakie mleko modyfikowane mu kupić, żeby było dobre w smaku, przyjazne dla brzuszka. Jakie polecacie???
 
Moja córeczka ma 16 miesięcy i też pije bebilon pepti 2 .Lekarka powiedziała ,że do roku może smiało pić to mleko.Jak zmienie jej mleko to na NESTLE NAN 2.
 
A ja chciałam Was zapytać jakie mleko polecacie dla 15 miesięcznego dziecka. Dawid do tej pory pił bebilon pepti 2 z powodu alergii, ale teraz odmawia jego picia. Pani doktor kazała podać zwykłe mleko, bo chyba już skaza minęła i nie ma go co męczyć tamtym . Nie mam pojęcia jakie mleko modyfikowane mu kupić, żeby było dobre w smaku, przyjazne dla brzuszka. Jakie polecacie???

My niedawno przestawiliśmy się na Bebiko 3 o smaku bananowym. Mój synek ma 15 i pół miesiąca i nie jest wielkim fanem mleka, ale to mu smakuje. Polecam! :tak:
Próbowaliśmy też Hippa o smaku waniliowym - też smakowało, ale bardzo szybko go uczuliło. Gdzieś ostatnio czytałam, że produkty Hippa w ogóle często uczulają. :confused:
 
reklama
Mleko uwielbia,a przede wszytkim musli lub kulki czekoladowe na mleku. Prawie codziennie na sniadanie musi byc kakao_Ogolnie nie mamy z synem klopotow zywieniowych, je wszystko, co sie przed nim postawi na stole:tak: Mleko krowie pije juz odkad skonczyl 14miesiecy:tak:
 
Do góry