reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy Wasze dzieci pija mleko??

Moja Oliwka ma prawie 17 mies,mleko modyfikowane odrzuciła ok roczku.Teraz dopiero przemogła się do mleka krowiego.Pije kakao,je kaszki mleczno-ryżowe,jogurty,serki,danonki,bakusie,ser biały i żółty.
 
reklama
Mamusie mam pytanko od kiedy dziecku mozna podawac mleko i jego produkty?dodam ze jestem mama karmiąca pozdrawiam
to zależy w jakim wieku jest Twoje dziecko.My byliśmy na sztucznym mleku i Przemi dość szybko zaczął jeść jogurty,danonki.Myślę że mniej więcej gdy miał roczek na stałe weszły do jego menu.A mleko krowie pije od ok pół roku ale tylko dlatego krowie że o sztucznym nawet słyszeć nie chciał.Najlepiej skonsultuj to ze swoim pediatrą;-)
 
Natalka mleka modyfikowanego nie pila nigdy ani nic co bylo na takim mleku, teraz ma 22 miesiace i kocha kakao i mleko , mimo ze powinnam jej podawac jeszcze modyfikowane bo krowie od 2 lat to jednak stopniowo zaczelam i nie widze zadnych niepokojacych objawow a ona sama domaga sie kakao na sniadanko wiec nie odmawiam dziecku
 
witam.
ale o jakie mleko ci chodzi?jeśli o krowie to od 3 roku życia,a modyfikowane,jeżeli karmisz to możesz pomału przyzwyczajać,jeśli zamierzasz zakończyć laktacje:tak:.
Mój syn pije od 11 miesiąca Nan3R rano i wieczorem po 210ml i bardzo je lubi:tak:
 
Ja wlasnie rozmawiałam z pediatra i powiedziala mi ze krowie mleko takie 3.2 moge po 2 roku zycia dawac a chude pozniej po 3-ech latkach, Natalka pije krowie i nic jej nie jest.
 
moja Milenka (karmiona sztucznie od urodzenia niestety:baffled:) mleko odrzuciła już w 8-9 mca życia:szok:, ona poprostu brzydzi się mlekiem (tak jak jej tatuś, którego jest kserem).
Ale zajada się serkiem czekoladowym Jana, Monte, Kako z Mlekowity z rurką, uwielbia żółty i topiony ser, czasem danonki i serek wiejski
nienawidzi kaszy, nigdy jej nie jadła, jak próbowalam podać to miała odruchy wymiotne, jogurtów też za bardzo nie lubi:no:
 
reklama
Do góry