reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy Wasze dzieci pija mleko??

Wiktoria pije mleko, a konkretnie ... kakao - samego mleka nie chce :)
kakao uwielbia :) i domaga się w dzień butli z kakao. Czego oczywiście Jej nie odmawiam :happy:
 
reklama
Erik bardzo lubi mleko i przetwory mleczne. Odkad skonczyl 14 miesiecy pije mleko krowie:tak:. Przewaznie kubeczek do sniadania i czasami do kolacji, jak mu sie zachce. W miedzy czasie je duzo bialego serka i jogurty. Czasami potrafi zjesc 3 jogurty w ciagu dnia:szok::tak:
 
David kaszke na mleku je rano i wieczorem ale jesli chodzi o samo mleko to nie tknie. W domu nawet kakao nie wypije choc w przedszkolu wiem ze pije, nie duzo ale zawsze cos. A poza tym danonki, bakusie, z tym nie ma problemu,
:-):-):-)
 
moja córeczka niestety nie pije już mleka..:-(
jak skończyła rok i 3 m-ce rozchorowała sie i odrzuciła wtedy mleko zupełnie...i tak zostało do dziś.Szkoda bo miło było patrzeć jak wypija butle i zasypia z pełnym brzusiem!!;-):-D
całe szczęście nie jest wybredna i apetyt ma niesamowity!
 
Michałek pije dwa razy dziennie po 180 ml Bebilonu Junior, poza tym zjada 2 danonki dziennie i deserek z twarożkiem (bo tylko takie lubi) :tak::-)
 
Witam
moja niunia rano je zupke mleczna z platkami na bazie 1szklanki mleka, w ciągu dnia zjada jogurcik jeden lub dwa. czasem zjada żółtego serka,czy topiony róznie wydaje mi sie ze to wystarczy.
 
Michalina pije bebiko 3 rano i wieczorem po 210ml.... ale koniecznie z dodatkiem kakao..inaczej nie ruszy...do tego jogurty, serki itd..ale nie pila jeszcze krowiego..raz jej dałam w dzień jak wolala ze chce kakao i puscila mi po 5 minutach pawia:crazy:...

Ja sie cieszę że chce pic modyfikowana, bo z niej mały niejadek..a tak zawsze cos ma w brzuszku:tak:
 
Witam!
Moja Wera rano zjada kaszkę na śniadanie, przed drzemką wypija mleko lub kakao (ok.210 ml), i przed snem wieczornym również mleko lub kakao (ok. 210 ml). Lubi mleko i przetwory mleczne (ser żółty, twarożek, jogurty, serki owocowe,...). Generalnie nie mam z nią problemów żywieniowych (owoce, warzywa, mięso,...). I jeden plus: nie je słodyczy (nie daję, a jej i tak nie smakują - kiedyś spróbowała czekolady i pluła przez 15 min.:-D). Za słodkości robią owoce, biszkopty dla dzieci, chrupki kukurydziane).
 
reklama
O to ja sie dolanczam do Aniki 76.
Benji uwielbia mleko,kiedy mial 14mies odstawilam go od piersi i nie chcial modyfikowanego,wiec od razu na tluste UHT,pije rano butle mleka i wieczorem obowiozkowo,w ciagu dnia staram sie nie dawac mu bo moglby pic caly czas tylko jesc potem nie chce,a straszny z niego niejadek:-(
No i serek to podstawa....
Kakao nie probowalam (jest na nie uczulony) wiec pije samo mleko
 
Do góry