reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy Wasze dzieci pija mleko??

U nas 200ml od razu po przebudzeniu,okolo 200ml,nieraz sie zdarza ze i 400ml wypije przed snem...serow nie je,nie lubi .Nieraz jakis twarozek albo jogurcik.Ogolnie b.polubila mleko od czasu gdy przeszlimsy na krowie.Kakao tez nie pogardzi.
 
reklama
Moja wypija strasznie malo :sorry:
na sniadanie wypije czasem 150ml, a czasem tylko 120 lub mniej :dry:
na kolacje potrafi wypic 170 na dwa podejscia :sorry: nie chce wiecej w ciagu dnia , zje czasem plasterek sera zoltego bialego nie lubi :no:.
dam jej serek lub jogurcik:tak: czasem tez zje kaszke ale tez juz ma ich dosc :eek: dziwne dziecko , hehe
 
moja corka niestety nie chce pic mleka od paru miesiecy i chyba nie jest to najlepsze...je danonki tylko z nabialu...nie wiem jak ja przekonac aby chodz troche pila mleko??macie jakies rady??
 
Moje ostatnio to tez pija mniej mleczka:no:Rano wypijaja 180ml z kaszka a wieczorem 150-180ml zalezy jak sie najedza przed mleczkiem.
No ale za to uwielbiaja danonki,jogurty i wszystkie sery:tak:
 
To wasze pociechy i tak ładnie piją...bo moja królewna nie chce pić mleka od urodzenia:cool: ale spoko dajemy jej na spaniu juz tak sie nauczyła,bo przecież mleko to witaminy.
 
dzieciom do 3 roku zycia nie mozna podawac mleka krowiego, bo jest zbyt ciezkostrawne i nie zawiera potrzebnych skladnikow.
tak samo z danonkami, maja za duzo witaminy D.
 
Moj synek nie pije mleka juz z poltora roku. Nigdy nie lubil, podobnie jak nigdy nie zjadl kaszki czy jogurtu, serka. Podobno to jeden z objawow uczulenia na mleko, ale pozostalych brak, wiec moze po prostu nie lubi.
Nasz pediatra uwaza ,ze im mniej mleka tym lepiej (szczegolnie krowiego, bo jest bardzo niezdrowe).
Uwielbia brokuly (maja mnostwo wapnia), zjada tez budynie (tylko czekoladowe), pije kakao. Ale budynie i kakao w bardzo malych ilosciach. Czasem jakis Kinderek. Kiedys jadl zolty ser ale szybko mu minelo.
 
reklama
Mój piętnastomiesięczniak wypija 180ml mleka na śniadanie (od kiedy zmieniliśmy mu mleczko na bananowe Bebiko, bo wcześniej pił dużo mniej) i ok 120 ml wieczorem. Do tego codziennie je ok 200 ml kaszki na mleku i bardzo lubi jogurty, więc prawie codziennie dajemy mu jednego albo nawet dwa Danonki.
 
Do góry