reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy Wasze dzieci potrafią zająć się sobą?

ja cale szczescie nie mam takiego problemu, moj maluch zajmuje sie sam, ale wiadomo tez nie za dlugo:) na poczatek polecam Ci mate do zabawy, dziecko cwiczy gimnastyke, lapanie zabawek, do tego gra muzyczka wiec ma co robic:) ewentualnie sa tez takie mini hustawki, tez daje dodatkowe kilkanascie minut, ktore mozesz poswiecic na zrobienie czegos w kuchni lub po prostu odpoczynek:)) Jeśli chodzi o mate to polecam z firmy chicco. :)
 
reklama
Wiadomo że dziecko mające rodzeństwo będzie się bawić z rodzeństwem jednak jak mamy pierwsze dziecko, to takie maty to świetny pomysł. Widziałam tą z chicco bardzo fajna.
 
Do góry