reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy Wasze dzieci też tyle gadają?

reklama
ha,ha!:-D dobra z telefonem zaczekamy, zobaczymy co w szkole na ten temat będa mówić? a z prezntami, hm pewnie wezme druga pracę,hi,hi!:no:
 
Ja też mam gadułę.... Jak drugi pójdzie w ślady brata to się wyprowadzę....:)

Basia - telefon dla siedmiolatka, moim zdaniem bardzo kiepski pomysł. Pomyśl o bezpieczeństwie Twojego dziecka. Złodzieje tylko czekają na malucha z telefonem, niezależnie od tego czy będzie wypasiony czy nie...
 
Ja mam 4 latka który non stop gada jak nakręcony a to to a to tamto i jego teksty które powalaja na podłoge
ostatnio Bratowa męża przywiozła takie tam szmatki no i moj Kuba wział sobie kilka i sie bawi mowi do niego zbieraj te szmaty bo bedzie kolacja a on do mnie a to materiały a co nie umiesz tak powiedziec ja mówie mu ze umiem a on to udowodnij i chciał nie chciał musiałam powiedzięc zbieraj materiały....:-D
 
Jak sie ciesze,ze nie jestem sama!!!!Moja czterolatka tez gada cała dobe,dosłownie wstanie i nawija,jak dorosli ze soba rozmawiaja,to ma tak donosny głos,ze przekrzykuje wszystkich.Tzn.nie krzyczy,ale jej głos jest wszedzie!!!!!!Mąż nazywa ją zartobliwie "bateryjką:)

I tez-teksty nieraz ma zabójcze
 
Normalnie łeb mi pęka! Gada od rana do wieczora. O wszystki i o niczym. Non stop. Jak nakręcony. Powalił mnie dzisiaj pytaniem: ile razy brałas kluczyki do auta?

Zważywszy na to, że mam to auto od 2,5 lat, odpowiedziałam, że nie wiem, bo nie liczyłam. A on mi na to: zawsze sie zajmujesz nie tym co trzeba.

Też tak macie z 6 latkami, czy to tylko mój jest oszalałą gadułą?
Hej.
Moja córcia ma niedługo 5 urodziny a buzia jej sie NIGDY nie zamyka. Mówimy na nią katarynka a najgorszą dla niej kara jest 5 min nie odzywania się:tak::tak::tak: Trajkotka mała
 
Mj synek rowniez caly czas gada:-)Czy jedziemy autobusem,tramwajem ,gdziekolwiek jestesmy to ta buzia sie jemu nie zamyka:-D
 
Witam,moje dziecko ma 4 lata,a gada nawet przez sen.:-)Bardzo mnie cieszy,że mówi wyraznie nie ma problemu z wymową jakiejkolwiek literki,ale mówi strasznie dużo i strasznie szybko,czasem brakuje mu tchu.Takie mają już charakterki te nasze CUDA!:angry:
 
Witam, moja czteroletnia córcia też gada jak najęta :-). Od rana do nocy. Odkąd tylko otworzy oczy. Do tego dużo śpiewa swoich piosenek (radosna twórczość własna :tak:). Najwięcej mówi wtedy, kiedy ja oglądam coś w telewizji a przynajmniej usiłuję, bo przedrzeć się przez ten hałas jest ciężko. Ogólnie to bardzo się cieszę, że moje dziecko jest takie gadatliwe (w przeciwieństwie do mnie) bo oprócz tego ma bardzo bogate słownictwo, zadaje mnóstwo pytań i jest wszystkiego ciekawe, a to dobrze rokuje na przyszłość.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie małe gadułki i ich mamusie;-)
 
reklama
Witam...
Myślałam, że tylko moja córa gada jak najęta:-) a tu proszę.....
Tak jak Hanka Bielicka mawiała, że do trzeciego roku życia nic nie mówiła, a jak później zaczęła to gada do dzisiaj:-)
Pozdrawiam....
 
Do góry