reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy Wasze dzieci też tyle gadają?

reklama
Heheeh no proszę widzę, że takich gadułek jest więcej. U nas tez cisza tylko jak spi :baffled:. Rozmawia nawet z toalety przedszkolnej z kumplami w sali :szok:. Ciągle zmienia miejse przy stoliku na posiłkach, bo nawet kolegę małomównego jest wstanie "rozgadać". Do tego ma nadpobudliwość ruchową......chodzi, gada, spiewa.......

Dla pocieszenia Was...........miałam tak samo. Psychoruchowo się wyciszy ok. 15 lat ale gadanie........do dzis mi nie przeszło ;-).
 
moj synek tez wciaz gada nawet sam ze sobą w swoim pokoiku buzia mu sie niezamyka bebla i bebla przy tym wciąż skacze kręci sie i wyprawia takie zeczy ze serce staje. jedynie jest spokojny u kogoś jak idziemy w gosci dlatego czesto wychodzimy. :tak:
 
moj synek tez wciaz gada nawet sam ze sobą w swoim pokoiku buzia mu sie niezamyka bebla i bebla przy tym wciąż skacze kręci sie i wyprawia takie zeczy ze serce staje. jedynie jest spokojny u kogoś jak idziemy w gosci dlatego czesto wychodzimy. :tak:
Oj znam to bardzo dobrze :) tylko że moja Mała własnie "w gosciach" jeszcze bardziej sie rozkręca niz w domu tylko z nami! Gada o wszystkim z ciociami i wujkami, a oni tylko gratuluja mi madrego dziecka ;)
 
Nasza Anastazja też non stop gada. Od prawie 4 m-cy ma siostrę i jak wróci z przedszkola bądź od przyjaciółki to masakra:)
Dziś buzia Jej się nie zamykała a jeszcze podczas spaceru zwinęła dwie inne gaduły do naszego domu, myślała,że wyjdę i wróce za parę dni bo jak na złość Zuzi zebrało się na płacz, gaworzenie i ogólne pokazywanie,że czteromiesięczna panienka też swój charakterek ma:)
 
Do góry