reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy wasze dziecko tez tak ma

serduszko

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
31 Grudzień 2005
Postów
120
odpowiedzcie prosze bo sie denerwuje mój synek ma prawie pół roku od tygodnia gdzies zaczął tak dziwnie co jakis czas rzucac głową na boki bardzo szybko usmiecha sie przy tym trwa to około kilka sekund ,czasem raz po razie czasem jest to kilka razy w ciagu dnia ,mąż mówi ,ze dzieci tak robią :no: tak pozatym synek to okaz zdrowia .Nie wiem czym to jest spowodowane czy faktycznie tak kiedys zrobil i mu sie spodobało? bo nauczył sie pluć i jodłować :-) czy to jeszcze niedojrzałosc ukladu nerwowego ? czy nie daj Bóg cos groznego?
 
reklama
Moja Natalka tez tak czasem kręci główka na boki ale tylko jak usypia w łóżeczku. Też na poczatku się martwiłam ale potem wyluzowałam. Może to forma uspokajania się?Teraz jej jakby przeszło, ale trwało jakiś miesiąc czy dwa.
 
Jesli sie usmiecha to znaczy, ze sie mu podoba i nie ma sie co martwic. moj Jas wykonuje tysiace przedziwnych ruchow, ale nie placze, cieszy sie, wiec wszystko jest w porzadku. Czasami sie smieje, ze to takie male ADHD...Mam meza lekarza, ktory nie pozwala mi sie przejmowac takimi rzeczami. Jak chce krecic glowa niech kreci, pewnie podoba mu sie ze wszystko sie wtedy tak szybko zmienia przed oczami...
 
Moja córka też tak gdy zasypia. Energicznie rusza główką na prawo i lewo i za chwilę zasypia.
 
Moj Kuba tez tak krecil glowka jak zasypial trwalo to jakies trzy miesiace. Teraz zasypia mi na rekach. Kreci sie w lozku do momentu skrajnego wyczerpania i wola mnie, wtedy biore go na rece i w sekundzie zasypia wtulony na maxa we mnie.
 
reklama
reklama
Do góry