reklama

czy wasze pociechy mają już ząbki

Zapraszam wszystkie mamy które urodziły w lipcu 2008r

1. wiktoria12

wiktoria12 Mama i żona :)

Mój synek jest z 13 lipca więdz niedługo skończy 7 miesięcy a jeszcze nie ma żadnego ząbka.A jak jest u was.;-):tak::blink:

2. mamusia czarusia

mamusia czarusia Początkująca w BB

mój jest z 17 i ma już dwa zębalki na dole

3. reklama
  4. wiktoria12

No to fajnie że ma ząbki ale ja niewiem czy czasem mojemu synkowi nie wyjdą tak jak córce po roku.Pozdrawiam;-)

5. mamusia czarusia

to moze nawet lepiej. kiedys slyszalam ze jak zabki wychodza pozniej to sa mocniejsze, ale ile w tym prawdy jest trudno mi ocenic. a poza tym to przynajmniej jeszcze nie gryzie. moj gryzie wszystko a dzis jak przez telefon rozmawialam to gryzl mnie za lokiec:-)

6. wiktoria12

No wiesz to nie prawda że jak wyjdą ząbki później to że sie szybko nie popsują i będą mocniejsze.Mojej córce wyszły ząbki po roku i szybko jej sie zepsuły dolnie ma wszystkie dobre ale górnie ma tragiczne już jedna jedynka jej sie złamała a dwójek to wogule nie ma bo sie zepsuły.No synek jeszcze nie ma ząbków ale gryzie już dziąsłami a jak je cycusia to popatrzy na mnie ugryzie i sie smieje

7. mamusia czarusia

no wiec to tez maly sadysta tak jak moj;-)

8. wiktoria12

No gorzej jak już będzie miał ząbki i jak ugryzie

9. mamusia czarusia

oj az ciarki mnie przeszly na sama mysl bo pamietam jak moj mnie katowal samymi dziaselkami:rofl2:

10. reklama
  11. wiktoria12

No ale trzeba będzie wytrzymać.:tak:

12. mamausi

mamausi Zaciekawiona BB

Witam
    moja córcia jest z 6 lipca i zabków nie widać - nawet nie widać aby się zapowiadało, za to córcia mego brata jest z 2 lipca i ząbek, dolną jedynkę już ma
    Wiola
    --------

Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją
    i zjedzą ;)

Poleć forum