reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy wasze trzylatki śpią w dzień?

reklama
U mnie starszaki nie spia w dzien odkad skonczyli kolo 18-20mies.
Jedynie zdaza im sie to jak jedziemy autem, lub jak sa chorzy :tak: :-)
 
Kulturalny Kraków
Witamy
Jeśli jesteś młodą mamą z Krakowa prosimy o wypełnienie ankiety, która zamieszczona jest pod linkiem poniżej.
Celem badania jest poznanie potrzeb kulturowych i postaw związanych z uczestnictwem młodych matek w kulturze szeroko pojętej.
Poniższa ankieta jest częścią projektu badawczego realizowanego przez studentów Wyższej Szkoły Europejskiej im.ks.Józefa Tischnera w Krakowie.
Bardzo nam pomożesz wypełniając kwestionariusz.

Kulturalnie można zawsze, jeśli tylko zechcesz !
Życzymy udanej zabawy !

Ankieta jest anonimowa. Zebrane wyniki prezentowane będą wyłącznie w postaci zestawień liczbowych i procentowych. Prosimy o szczere odpowiedzi i wypełnienie ankiety tylko raz.

https://spreadsheets.google.com/viewform?form key=dFJNeTZYTUVvcDg0U0YzUGMxOXgxY0E6MQ&theme=0AX42CRMsmRFbUy 1hNTEyYWQxMC03NzM0LTQxZTUtOGRmOC1mNTQwYjJlMDhhNTQ&ifq
 
Hej :) Mój Mały dopiero we wrześniu kończy 3 lata, ale nie śpi w dzień już grubo ponad pół roku. Jak dla mnie, jest to dobre, ponieważ pada zmęczony o 20:00 i śpi do 8:30 :)
 
moja corcia w sierpniu konczy 3 latka. Ze spaniem w ciagu dnia bywa roznie. Jak sie "uchodzi" na placu zabaw to poprostu pada, ale jak mamy spokojniejszy dzien to nawet nie mysli o spaniu.
 
Moja córcia nie sypia w dzień odkąd skończyła 15 miesięcy. Ona po prostu nie miała nigdy czasu na sen, ciągle gdzieś biegnie ;) Mamy stałe godziny na układanie do snu. Ok 19.00 kąpiel, potem kolacja, mycie ząbków siusiu i o 20.00 do łóżka. Latem było godzinne opóźnienie, ponieważ długo świeciło słonko.
 
reklama
Mój synek w styczniu skończy 3 lata i rzadko śpi w dzień:) ale na szczęście czasami uda mi się go położyć i taka drzemka trwa 3 godziny:-)
 
Do góry