reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy wasze trzylatki śpią w dzień?

witam;-)
moja córeńka tez już nie śpiocha w dzień,ale za to po bajeczce mycie i o 20 moje szkraby już śpią;-) .
pozdrawiam
 
reklama
to Wika jeszcze śpi w dzień :/ ostatnio nawet dość długo (czasami 3 h) zaraz do przedszkola wiec pewnie jej siezmieni, bo w weekendy zazwyczaj nie spi jak wszyscy w domu są..
 
to Wika jeszcze śpi w dzień :/ ostatnio nawet dość długo (czasami 3 h) zaraz do przedszkola wiec pewnie jej siezmieni, bo w weekendy zazwyczaj nie spi jak wszyscy w domu są..

Dlaczego miałoby się zmienić??
Przecież dzieciaki w przedszkolu śpią, i to nawet do 4, 5 roku życia.
Pozdrawiam.
 
David jak jest w domu to klade go spac w zaleznosci o ktorej wstal ale np w przedszkolu nie chce spac za zadne skarby swiata. :no::no: Po prostu sobie lezy i oglada ksiazeczke, a w domu nie ma problemu. Klade go i po paru minutach spi :laugh2:
 
Hej

Moja nie spi w dzien ,bo zaczeła miec kłopoty z zasnieciem wieczorkiem,a tak o 19 mycie ,czytanie książeczki i zasypia :tak:i wieczór mam dla siebie:-)
 
Moja starsza przestała spać w dzień jakiś rok temu :baffled:..........ku mojej rozpaczy :rofl2: bo dziewczynki na ogół zasypiały razem ..........potem na zmianę .........więc miałam troszkę czasu dla siebie albo więcej dla każdej z osobna :tak:;-) Teraz śpi tylko młodsza. No a u nas miedzy 19 a 20 mycie baja i "papa" czasami panny grasują w pokoju ale na ogół grzecznie zasypiają a wstają tak ok 8 rano :tak:
 
w tym przedszkolu co ma iść do niego WIka spanie jest dla chętnych, tam nikogo do niczego nei zmuszają i ja juzwidzę jak moja panna usypia w przedszkolu :no:

Pozdrawaim,
 
Kounia nie śpi w przedszkolu spanie jest dla dzieci spiących reszta dzieci bawi sie aż do obioru rodziców Kokunia jest zapisana na odbiór po obiadku wiec nie ma problemu

spac chodzi róznie ale ni enajwcześniej ok 21 spi do 9 ale z 4-5 przerwami w nocy MAKABRA nia ma na nia siły
 
reklama
w tym przedszkolu co ma iść do niego WIka spanie jest dla chętnych, tam nikogo do niczego nei zmuszają i ja juzwidzę jak moja panna usypia w przedszkolu :no:

Pozdrawaim,

Myślę, że w żadnym przedszkolu dzieciaków nie zmusza się do spania.
Te które nie zasną po prostu leżą sobie w łóżeczkach.
 
Do góry