reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy wasze trzylatki śpią w dzień?

a ja mam pytanie, może nie dotyczy ono konkretnie spania, ale tapczaniku do spania, bo mam dylemat : kupiliśmy własne M i mały będzie miał swój pokoik, będzie on nieduży, ale jego:-) , chciałam go umeblowac tak dziecięco-chłopieco i upatrzyłam sobie fajny tapczanik na 140 cm, i teraz nie wiem czy kupić właśnie taki mniejszy czy już taki pełnowymiarowy 200 cm :szok: pokoik nie jest za duzy chyba troszke mi szkoda miejsca do zabawy jak wstawie ten 200 cm, Kacper ma teraz ok. 100 cm wzrostu i ten 140 cm starczyłby mu na te 3-4 lata, a potem i tak trzeba umeblowac pokoik z biurkiem i mozna pomyśleć o pietrowym i biurko po łóżkiem aby znowu było sporo miejsca.... no i nie wiem ... a bardzo podobaja mi sie takie dziecięce kolorowe pokoiki ......:szok:
 
reklama
a ja mam pytanie, może nie dotyczy ono konkretnie spania, ale tapczaniku do spania, bo mam dylemat : kupiliśmy własne M i mały będzie miał swój pokoik, będzie on nieduży, ale jego:-) , chciałam go umeblowac tak dziecięco-chłopieco i upatrzyłam sobie fajny tapczanik na 140 cm, i teraz nie wiem czy kupić właśnie taki mniejszy czy już taki pełnowymiarowy 200 cm :szok: pokoik nie jest za duzy chyba troszke mi szkoda miejsca do zabawy jak wstawie ten 200 cm, Kacper ma teraz ok. 100 cm wzrostu i ten 140 cm starczyłby mu na te 3-4 lata, a potem i tak trzeba umeblowac pokoik z biurkiem i mozna pomyśleć o pietrowym i biurko po łóżkiem aby znowu było sporo miejsca.... no i nie wiem ... a bardzo podobaja mi sie takie dziecięce kolorowe pokoiki ......:szok:

Daria ma takie trochę mniejsze łóżko (165 cm). Jest czerwone z kotkiem i pieskiem więc za kilka lat trzeba bedzie je wymienić. Ja jestem zadowolona, zwłaszcza, że ma zabezpieczenie przed wypadnieciem. O takie mamy, tylko w realu kolor jaśniejszy.
 
Ostatnia edycja:
Jarzebinko ,a nie mozesz kupic mu takiego łózeczka tapczanika która mozna rozkładac na dwa rozmiary ...ze tak powiem ,cos takiego kupiła moja siostra w Poznaniu własnie dla swojej córki ...składa on sie z dwóch częsci ,zaglówka który jak łózko jest złozone pełni role oparcia ,a jak jest rosłozone wydłuza łózko ..a dla małego moze byc zlozone i lózko jest wtedy ma wymiar cos koło 150 ...bardzo to madre uwazam i dla małych pokoi najlepsze
 
One nazywaja sie Kubuś ...tylko kazdy producent daje troche inne wymiary jak łóznko jest zlozone ...moje siastrzenica ma własnie cos koło półtora metra jak sie złozy a dwa metry po rozłozeniu
 
Daria ma takie trochę mniejsze łóżko (165 cm). Jest czerwone z kotkiem i pieskiem więc za kilka lat trzeba bedzie je wymienić.. http://javascript<b></b>:popLargeIm... opcji','Rozmiary','IKEA FAMILY', 'zamknij');

zawsze to troszke więcej jak 140 a i jest ta barierka, bo moje małe tak sie wierci,że pewnie bez barierki to każdą nocke kończyłby na podłodze ...... :tak:

Jarzebinko ,a nie mozesz kupic mu takiego łózeczka tapczanika która mozna rozkładac na dwa rozmiary ...

może i to tez jest rozwiązanie, muszę sie z czymś takim rozejrzeć :tak:

Ja gdybym miała meblować, to kupiłabym od razu łóżko piętrowe z biurkiem pod spodem, szkoda chyba pieniążków na zakup łóżka cz 3, 4 lata. :tak:

o takim czymś to myślałam, żeby mu kupić jak juz pójdzie do szkoły, taki przeskok z dziecka na szkolniaka :tak: a teraz to chyba troszke sie boję piętrowego, szczególnie,że mały czasem jeszcze nad ranem uskutecznia wędrówki do naszego łóżka ....:tak:

ale dziękuje za rady, mam teraz nad czym myśleć ...... i te 165 cm nawet do mnie przemawia, a te 140 wydaje mi się chyba juz jednak za mało ..... :rofl2:
 
Też sceptycznie podchodziłam do łóżka piętrowego, ale moja Olka właśnie takowe posiada od miesiąca, sama wybrała spanie na górze, i jest mega zadowolona. Łózka piętrowe mają barierkę więc raczej nie ma możliwości wypadnięcia. A widzę po mojej córci że strasznie się jej podoba spanie na górze:tak::tak::tak::tak:
 
Nie moj synek nie spi juz od dawna teraz jest zbyt zajety aby przysnac...hehehe
potrafi niesamowicie rozrabiac i wymyslac rozne rzeczy wiec nie ma czasu....
 
reklama
Tak :tak:Mój synek w styczniu będzie miał trzy latka a nadal śpi popołudniu około godziny,nikt Go do spania nie namawia,jemu już chyba tak weszło w nawyk te popołudniowe spanie że wręcz sam się dopomina że chce iść spać:-D
 
Do góry