reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy wasze trzylatki śpią w dzień?

J@god@

IV-V 2005, X 2009
Dołączył(a)
30 Październik 2005
Postów
34 828
Mój nie śpi odkąd skończył 2 lata, jedynie jak jest bardzo śpiący to w aucie przyśnie, a tak to mówi, że w dzień się nie śpi i koniec.

A wasze pociechy?
 
reklama
Odkad David chodzi do przedszkola to spi tylko w te dni kiedy jest w domu. Ale wowczas chodzi do 21 albo i dluzej. A jak nie poloze go w ciagu dnia to czasami na dobranocce juz oczka mu sie zamykaja :-):-)
 
Kacperek nie śpi w dzień już od około 7 miesięcy. podobnie jak u Jagody czasem przyśnie mu się w samochodzie ale ogólnie to już nie ma popołudniowych drzemek
 
Olka też już od ok roku nie śpi popołudniami.Czasem zdarzy się jakaś drzemka, jak jest chora, lub bardzo zmęczona.
 
Moj Kubus tez od jakiegos roku juz nie sypia w dzien. Chyba, ze jest bardzo zmeczony to sam sie laduje do lozka i zasypia. Ale staram sie w takich sytuacjach troche go jeszcze pomeczyc i polozyc wczesniej do lozeczka wieczorem.
 
my pozno wstajemy (9-10)
jednak po bardzo aktywnym przedpoludniu lub gdy wstaniemy wczesniej to jola zasypia.
najlepiej lubi zasypiac w aucie i spi wtedy ok 3 godzin :-)
po takiej drzemce idzie spac normalnie - ok 22:30
 
Kacper śpi w żłobku :-)
ale przed żłobkiem też sypiał w domu prawie codziennie :tak:
spac chodzimy około 20 :happy:
 
A u nas od jakichś 3 miesięcy skończyły się popołudniowe drzemki, a szkoda.Sporadycznie zdarzy się małrej przysnąc w wózku podczas spaceru.Szkoda,bo miałam w dzień chwile dla siebie....
 
Mój Kuba nadal śpi w dzień.
Kładę go ponieważ w przedszkolu jest drzemka więc nie chcę dziecku robić mętliku w głowie.
Dzieci w przedszkolu śpią, więc w domu również go kładę, żeby się nie odzwyczaił.

Pozdrawiam.
 
reklama
Maciek sypia sporadczynie - musi być wyjątkowo zmęczony lub niezbyt dobrze się czuć. z przedszkola wraca wcześnie, nie chcę by tam był zmuszany do spania, skoro sam z tego zrezygnował chyba z rok temu. wieczorem kładę go o 20.00, wstaje między 7.00 a 8.00, choć zdarza się, ze i o 6.00 jest wyspany:baffled:
 
Do góry