reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy wasze trzylatki śpią w dzień?

dokładnie jak mają chęć to niech śpią :-)!!
moja Kajeczkę te chęci opuściły już bardzo dawno,bo od maleńkiego praktycznie nie spała tylko ucinała sobie krótkie drzemki w dzień i to jej wystarczało..a teraz to już nie ma mowy o położeniu się w dzień!!wieczorkiem ,po wieczorynce jest kompanko i ok.20 moje dzieciaczki śpią;-))i tak jest do 7-8 rano!!wiec luzik!!
 
reklama
Mój Stefan pomimo swoich 3,5 latek nadal sypia w dzień.. :-)W tygodniu leżakuje w przedszkolu. W weekendy, żeby nie burzyć porządku dnia, też staram sie Go położyc, co przychodzi mi bez trudu i bez żadnych oporów ze strony syna. Czas trwania tych weekendowych drzemek jest uzależniony od intensywności dnia, czasem jest to 20 min, a czasem zdarza sie nawet 2 godziny.. :-) Pomimo nawet tak długich drzemek, Stefan nie ma problemu z położeniem się o 20:30 i po wysluchaniu bajeczki na dobranoc, usypia jak Aniołek.. :-)
 
Oliwierek za 3 dni skończy 3 latka i naprawdę żadko zdarza się że nie śpi. Te wyjątki dotyczą głównie niespodziewanych gości. Oli to taki śpioszek jest. Wstaje ok 9 zasypia na 2 do 3 godzin a spać idzie ok 22 fakt za wsześnie to nie jest, ale wole jak śpi w ciągu dnia ja sie wtedy regeneruje - przy dwóch urwisach to naprawdę wspaniałe chwile. Gdy jednak nie zasypia odlatuje w błogi sen już o 19.
 
Mikołaj w lutym skończył latka i nadal odpoczywa w południe.Często przesypia nawet 3 godziny,wieczorem idzie spać po dobranocce więc nawet mi przez myśl nie przeszło żeby skrócić mu czas odpoczynku.On chyba jeszcze tego potrzebuje bo sam sie o to upomina, wstaje uśmiechnięty i w dobrym nastroju
 
WeroNisia odkąd poszła do przedszkola (czyliod września 2008) w dzień NIE sypia.
Śpi w nocy najczęsciej od 21.00 do 7.00
Obecnie ma 3 lata i 3 miesiące
 
Adaś nie sypia w dzień odkąd skończył 1,5 roku. Normalnie chodzi spać o 20 a wstaje 8-9 rano. Jedynym wyjątkiem są urlopy, jak gdzieś jedziemy to obowiązkowo po południu śpi godzinkę- chyba ma nadmiar wrażeń z nowego miejsca :-)
 
Michlina od 1, roku nie śpi w dzień...czasem jej sie zdazyło kolo 17 wołać że chce spac, kładzie wsię wtedy i odpoczywa. Kilka razy padła nam w autobusie (bo tak miło buja:-D) Ale za to idzie spać koło 20.30 i spi do 8-9 rano :)
 
w dzien to tylko w aucie , chyba ze po mega spacerze z dziadkiem to tez padał i spał ok 2 godzin a tak to w dzien nie spi jak sonćzył jakies 1,5 roku
 
Witam. Moja Olivka obchodzi dzisiaj 3 latka i spi w dzień a wieczorem idzie spać około 21:30 i wstaje o 6:30 - 7:00 rano
 
reklama
Ja mam ze swoją Olą podobnie, nie chce spać w południe (mimo, że wstaje o 6.30) a potem jak ją zabieram od dziadków do domu koło 16 to zasypia w foteliku samochodowym. Jest tak nieprzytomna, że przenosze ją tylko na łóżko i nie mogę obudzić. Po takiej 2-3 godz. drzemce idzie spać dopiero koło 22.00
Bardzo żadk udaje się ją dziadkom uśpić w dzień :))
 
Do góry