reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy wasze trzylatki śpią w dzień?

Mój Kacperek śpi jeszcze w dzień, nawet potrafi czasem spac 2h, czasami zdarzą sie dni ze nie spi cały dzien ale to rzadkosc. ja sie cieszę ze mi jeszcze śpi. :) zobaczymy jak bedzie od wrzesnia jak pójdzie do przedszkola.
 
reklama
Z obserwacji wiem,że Ola jeszcze lubi spać w dzień.Jak jesteśmy w domu to czasem przy brzydkiej pogodzie potrafi usnąć mi na kolanach.
Jeśli jedziemy autem to zawsze zasypia. Drzemka trwa przeważnie koło godziny.Boję się jak to będzie jak pójdzie od września do przedszkola?
 
Alunia potrafi spać nawet 3 godziny.Przed wakacjami chodziła 3 miesiące do przedszkola i nie chciała tam spać wiec zabierałam ją do domu na drzemkę bo jak nie pospała to była nie do zniesienia.
Od środy znowu idzie do przedszkola i póki będzie potrzebowała spania mam zamiar zabierać ją na drzemkę do domu.
 
Ostatnia edycja:
synek śpi dwa, trzy razy w tygodniu, sam kładzie sie do łóżka gdy jest śpiący; czasami wybiera podłogę u kolegi lub trawnik na grillu :)
 
Mój 3 latek nie śpi w dzień,no chyba,że jest przeziębiony to od wielkiego dzwona sam zasypia na kanapie,ale to naprawdę rzadkość.
I dzięki temu o 19 już dziecka nie mam :cool2:
 
moja już od dawna, dawna nie śpi w dzień... W przedszkolu nie ma takiego obowiązku, na szczęście, więc nie ma problemu.
Chodzi spać między 20 a 21 i wstajemy do przedszkola o 7.40. W wolne dni śpi do 8, czasem 8.30.
 
reklama
Mój niespełna trzylatek nie śpi w dzień od jakiś 3-4 miesięcy.Rano wstaje ok 7.30 a wieczorem zasypia 19-19.30.Choć czasem zdarza się że po powrocie z przedszkola sam chce się położyć i ucina sobie drzemkę.
 
Do góry