reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy wczesniejszy okres moze byc objawem ciazy?? pomocy!!

Dołączył(a)
20 Luty 2014
Postów
2
Witam drogie Panie :) mam do Was pytanie a mianowicie miesiaczke powinnam miec 22,02 i zawsze moglam czekac na nia ,,z zegarkiem w reku" ale teraz pojawila sie bez mala 2 tyg wczesniej bo 10.02 i normalnie trwala zawsze minimum 6 dni a ta teraz nie cale 3. Ponad to przed ta wczesniejsza ,,miesiaczka" ( bo nie wiem czy tak to nazywac) mialam strasznie nabrzmiale i bardzo bolace piersi a od mniej wiecej tygodnia chodze bez mala co 10 minut do lazienki na siusiu szczegolnie z samego rana i zanim poloze sie spac. Po tej niby miesiaczce zrobilam test wyszedl negatywny jednak ciagle nie daje mi to spokouj. Prosze Was o jakas rade, byc moze ktoras z Was miala takie objawy w ciazy?? Czy test moze sie mylic?? Pozdrawiam Ewelina.
 
reklama
Nikt na odległość nie stwierdzi czy jesteś w ciąży. Tym bardziej że sama nie wiesz. Jeżeli się nie zabezpieczałaś to możliwe że jesteś w ciaży. Zrób test ciążowy w odpowiednim czasie jak pisały wcześniej dziewczyny. Może to być jakieś zachwianie hormonalne.. Z powodu stresu, wyjazdu za granicę itd. Jest wiele czynników. Piersi często nabrzmiewają przy okresie lub zaraz przed nim są obolałe i nie musi to występować przy każdej menstruacji. Co do siusiania - to może być psychika. Nie wkręcaj sobie nic. Nie ma się czego bać itd. Jak będziesz to będziesz. Trzeba mieć to na uwadze kiedy się współżyje że mogą być z tego bobaski:D Pozostal Ci tylko test. Nikt na forum Ci nie odp że tak miał i był w ciąży bo każdy organizm jest inny. Trzymam kciuki i powodzenia:)
 
Do góry