reklama

czy widziałyście........

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez monika1313m, 3 Październik 2005.

1. monika1313m

monika1313m Fanka BB :)

moze tu zeby niezasmiecać- czasami cos krótkiego bedziemy pisać .Widziałyście dzisiaj zaćmienie słońca u mnie niebyło widać ze wzgledu na pogode a takie jak dzisiaj to zdarzy się dopiero podobno za 130 lat

2. theo

theo Fanka BB :)

nie widziałam. :( a wogóle było???

3. reklama
  4. kolorowa_kredka

kolorowa_kredka Fan(ka)

o kurde nie wiedziałam nawet że było!!!!!!

5. monika1313m

monika1313m Fanka BB :)

czytałam w gazecie ze dzisiaj w warszawie bedzie o 10,13 ,a że niebo było bardzo zachmurzone to u nas nic niebyło widać moze  w innej części Polski było lepiej widoczne , a teraz to za130 lat takie bedzie

6. naja

naja Fan(ka)

qrcze, to ja poczekam te 130 lat.. wiedzialam, ze jest, ale zapomnialam kompletnie :mad:

7. minozka

minozka Fanka BB :)

We Wrocławiu niebo pochmurne... i nici z oglądania

8. zozanka

zozanka Fanka BB :)

ja też zapomniałam .....ale pogoda straszna nawet słońca nie było widać tylko chmury

9. Martyna

Martyna Fanka BB :)

no ja nawet nie wiedizałam ::)
    Naja - gdzie byłąś jak Cię nie było ?? welcome back :)

10. reklama
  11. naja

naja Fan(ka)

Martyna, tak sie zastanawialam, gdzie ci odpisac, bo nie wiem, czy jeszcze zajrzysz do zacmienia :) a nie bylo mnie czas jakis.. wakacjowalismy z mlodym u jego ojca w irlandii. wrocilismy tydzien temu, tylko ze nie wiem teraz, gdzie by tu na forum zagladac.. poza lutowymi dzieciakami nie udzielam sie juz zbytnio niestety. zginely gdzies watki takie, jak wszystkie kulinarne czy pogodowy zawrot glowy, gdzie moglysmy pisac o wszystkim. sie jakies to konkretne zrobilo. gubie sie. jesli tu zajrzysz daj znac, bo inaczej bede cie musiala po forum scigac ;D

12. Martyna

Martyna Fanka BB :)

hihi, za konkretnie, powiadasz?? ja ostatnio mam mało czasu, bo znów próbuję starym zwyczajem ciągnąć dziesięć srok za ogon... ale szczerze mówiąc, jak nie mam za krótkiej doby, to chyba jakoś mi źle ;) jak tam Twoja praca?? ja 17 zaczynam rok (V ff końcu) i jednocześnie praktyki (bllleee) i teraz powinnam się delektować wakacjami. Zatem delektuję się robiąć różniaste rzeczy i próbując jeszcze na tym zarobić :p Junior takie postępy poczynił przez wakacje, że szok !! pogina mi po mieszkaniu z prękością światła, tylko muszę go ciągle łapać i chować coraz to inne sprzęty, które przy próbie wstawania moga mu spać na głowę. Jest śmiesznie ogólnie ;) A jak tam Irlandia?? dobrze się bawiliście ?? A forum faktycznie jakieś takie uporządkowane... sporo dziwactw jest w pogaduszkach, ale też raczej się babki trzymają tematu. Już nie ma wątków - niespodzianek :( ale może się pojawią ;) wracam do roboty :)

Poleć forum