reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy widzicie drugą kreskę?

madlena92

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Maj 2019
Postów
41
Dzień dobry, jestem tu nowa:) z ciekawości chciałabym się Was poradzić, czy widzicie na moim teście drugą kreskę, a właściwie jej cień? A może mam jakieś omamy :D oczywiście nie nastawiam się jakoś bardzo, ale zawsze nie pokazywało nic, a tym razem taki oto cień :) będę wdzięczna za opinie i ewentualne sprowadzenie na ziemię :D zaraz wrzucę zdjęcie
972812
 
reklama
reklama
Kurcze trochę nie ufam mojej endokrynolog niestety... w sierpniu mnie poinformowala że moja tarczyca jyz została wyniszczona i że muszę brać hormony do końca życia. A ja chciałam się jeszcze wstrzymać i nie brałam tych leków. Okazało się że słusznie, bo moja tarczyca znów ( póki co ) działa bardzo dobrze, bez faszerowania się hormonem. I TSH mam jak najbardziej w normie. Natomiast zdaje sobie sprawę, że będąc w ciąży chyba będę musiała zacząć przyjmować ten hormon, bo może mi się wszystko pogorszyć :). Oczywiście powiadomię lekarza jednego i drugiego :)
Niekoniecznie. U mnie właśnie w ciąży było dobrze,a przed i po brałam letrox 125. W ciąży 25 :)
 
Spokojne, nie stresuj się, ale umów się jak najszybciej do endokrynologa, robiąc w między czasie profil tarczycowy, żeby mieć od razu świeże wyniki
No i gratuluję [emoji2956]
 
Tak. 313 wczoraj. Ja jestem przerażona. Mam chora tarczycę hashimoto i gravesa...
Spokojnie. Dziewczyny z hashimoto też rodzą zdrowe dzieci, ale tak jak napisała koleżanka wyżej - umów się jak najszybciej do endokrynologa i ginekologa, aby potwierdzić ciążę i wdrożyć odpowiednie leki jeśli będą potrzebne.
 
Moja koleżanka , dowiedziała się że ma hasimoto przy robieniu 1 badania jakie zleca lekarz w ciąży , poszła do endokrynologa bierze leki ,a dziecko rozwija się prawidłowo ,więc bez stresu ale jak piszą koleżanki , tsh anty tpo, ft3 i 4 , jak najszybciej do endokrynologa już dziś się umów
 
reklama
Do góry