reklama

Czy widzicie drugą kreskę?

madlena92

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dzień dobry, jestem tu nowa:) z ciekawości chciałabym się Was poradzić, czy widzicie na moim teście drugą kreskę, a właściwie jej cień? A może mam jakieś omamy :D oczywiście nie nastawiam się jakoś bardzo, ale zawsze nie pokazywało nic, a tym razem taki oto cień :) będę wdzięczna za opinie i ewentualne sprowadzenie na ziemię :D zaraz wrzucę zdjęcie
972812

reklama

madlena92

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jak po wizycie? Umieram z ciekawości
Hej :) lekarz stwierdził ciążę, ale powiedział że póki co widać sam pęcherzyk że na tym etapie często tak jest. Kolejną wizytę mam 12 czerwca i wtedy okaże się, czy wszystko dobrze się rozwija. Na szczęście nie mam żadnych krwawień, więc o tyle jestem spokojna...:)

Dżasta1111

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej :) lekarz stwierdził ciążę, ale powiedział że póki co widać sam pęcherzyk że na tym etapie często tak jest. Kolejną wizytę mam 12 czerwca i wtedy okaże się, czy wszystko dobrze się rozwija. Na szczęście nie mam żadnych krwawień, więc o tyle jestem spokojna...:)
Super to prawda, że na tym etapie nie zawsze już jest widoczny zarodek dlatego najlepiej udać się jak najpóźniej na badanie żeby zwiększyć szansę na zobaczenie go. Na pewno wszystko jest w porządku teraz odpoczywaj i daj znać 12 czerwca

madlena92

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Super to prawda, że na tym etapie nie zawsze już jest widoczny zarodek dlatego najlepiej udać się jak najpóźniej na badanie żeby zwiększyć szansę na zobaczenie go. Na pewno wszystko jest w porządku teraz odpoczywaj i daj znać 12 czerwca
Dziękuję :) odezwę się :*

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Żeby nie zakładać nowego tematu podepne sie pod tym czy to pozytywny czy negatywny wynik na żywo kreska jest lepiej widoczna nie mogłam zrobić dobrego zdjęcia
Powtórzyłabym test, bo ja tam 3 kreski widzę , myślę jak koleżanka że jest wadliwy

reklama

Gabi Gabi

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
To i ja się podepnę. Co sądzicie o takiej kresce? Byłam na becie, ale wyniku jeszcze nie ma.
20190608_085048.jpg
20190608_074509.jpg

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019