reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy widzicie drugą kreskę?

madlena92

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Maj 2019
Postów
41
Dzień dobry, jestem tu nowa:) z ciekawości chciałabym się Was poradzić, czy widzicie na moim teście drugą kreskę, a właściwie jej cień? A może mam jakieś omamy :D oczywiście nie nastawiam się jakoś bardzo, ale zawsze nie pokazywało nic, a tym razem taki oto cień :) będę wdzięczna za opinie i ewentualne sprowadzenie na ziemię :D zaraz wrzucę zdjęcie
972812
 
reklama
reklama
:o:oops: to byłaby piękna wiadomość... to mi się wydaje takie trochę nieprawdopodobne. Bo jestem z natury pesymistką niestety i najpierw widzę same negatywy, a potem pozytywy :(
 
No tak :) kreska dopiero później zaczęła ciemniec. Co test byla wyrazniejsza. Przy tej bladej kresce ze zdjęcia beta była 12.2, czyli lekko podwyższona, a już po tygodniu 1500 :) najlepiej też zrób betę, później powtórz i zobacz czy prawidłowo przyrasta, a w międzyczasie umów się na wizytę :) kiedy była ostatnia miesiączka?
OOOOo, to tutaj widać nawet mniej niż u mnie ;D
 
No tak :) kreska dopiero później zaczęła ciemniec. Co test byla wyrazniejsza. Przy tej bladej kresce ze zdjęcia beta była 12.2, czyli lekko podwyższona, a już po tygodniu 1500 :) najlepiej też zrób betę, później powtórz i zobacz czy prawidłowo przyrasta, a w międzyczasie umów się na wizytę :) kiedy była ostatnia miesiączka?

Okres miałam 18 kwietnia :) Teraz wychodzi, ze jestem dzień przed spodziewaną datą miesiączki :) a test robiłam wczoraj
 
Okres miałam 18 kwietnia :) Teraz wychodzi, ze jestem dzień przed spodziewaną datą miesiączki :) a test robiłam wczoraj
No to spokojnie za jakieś dwa tygodnie możesz umówić wizytę. Już powinno być coś widać. Ten test co dodałam wcześniej był robiony jako pierwszy, z popołudniowego siku 3-4 dni przed terminem @ (owu była w sobotę albo niedzielę dwa tygodnie wcześniej, więc nie wiem w którym dniu konkretnie miałaby przyjść). A na drugi dzień z rana był już taki [emoji16] leć jeszcze dla pewności na betę [emoji6]
IMG_20190321_064924.jpeg
 
No to spokojnie za jakieś dwa tygodnie możesz umówić wizytę. Już powinno być coś widać. Ten test co dodałam wcześniej był robiony jako pierwszy, z popołudniowego siku 3-4 dni przed terminem @ (owu była w sobotę albo niedzielę dwa tygodnie wcześniej, więc nie wiem w którym dniu konkretnie miałaby przyjść). A na drugi dzień z rana był już taki [emoji16] leć jeszcze dla pewności na betę [emoji6]Zobacz załącznik 972903

Normalnie w szoku jestem ;D tym, że to nie zgadzałoby się z moim pesymizmem;P
 
Normalnie w szoku jestem ;D tym, że to nie zgadzałoby się z moim pesymizmem;P
Ja też nie wierzyłam, tym bardziej że raz przeżyłam ciążę biochemiczna i też testy z beta wychodzily pozytywne. Bałam się, że spotkało mnie to drugi raz i w dniu @ ona znowu przyjdzie. Fakt, że cykl w którym się udało był stymulowany clo i pierwszy raz od długiego czasu endometrium było książkowe do przyjęcia zapłodnionej komórki jajowej, ale mimo wszystko dopiero jak zobaczyłam druga, wysoka betę i potwierdzenie od lekarza to uwierzyłam [emoji3526]
 
reklama
Ja też nie wierzyłam, tym bardziej że raz przeżyłam ciążę biochemiczna i też testy z beta wychodzily pozytywne. Bałam się, że spotkało mnie to drugi raz i w dniu @ ona znowu przyjdzie. Fakt, że cykl w którym się udało był stymulowany clo i pierwszy raz od długiego czasu endometrium było książkowe do przyjęcia zapłodnionej komórki jajowej, ale mimo wszystko dopiero jak zobaczyłam druga, wysoka betę i potwierdzenie od lekarza to uwierzyłam [emoji3526]

Nie wiem czy to prawda, ale gdzieś mi się obiło o uszy, ze ta pierwsza ciąża często właśnie jest biochemiczna, albo pozamaciczna, poroniona..... i oczywiście ja też mam takie wrazenie, ze mnie to również będzie dotyczyło...;/ Tym bardziej, że mam to sławetne hashimoto..
 
Do góry