reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy widzicie drugą kreskę?

madlena92

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Maj 2019
Postów
41
Dzień dobry, jestem tu nowa:) z ciekawości chciałabym się Was poradzić, czy widzicie na moim teście drugą kreskę, a właściwie jej cień? A może mam jakieś omamy :D oczywiście nie nastawiam się jakoś bardzo, ale zawsze nie pokazywało nic, a tym razem taki oto cień :) będę wdzięczna za opinie i ewentualne sprowadzenie na ziemię :D zaraz wrzucę zdjęcie
972812
 
reklama
reklama
Hejka. To ja mam to samo pytanie. Myślicie ze ciąża ? Wynik około 2-3 minuty. Zobacz załącznik 980742
Kreseczki jak byk [emoji846] Teraz zrób tak jak pisała koleżanka wyżej - zrób betę, powtórz wynik po 48 h i umów się do gina za ok 2 tygodnie, ale nie wcześniej, wtedy będzie większa pewność, że już się pokaże [emoji846]
 
Jak po wizycie? Umieram z ciekawości [emoji846]
Hej :) lekarz stwierdził ciążę, ale powiedział że póki co widać sam pęcherzyk że na tym etapie często tak jest. Kolejną wizytę mam 12 czerwca i wtedy okaże się, czy wszystko dobrze się rozwija. Na szczęście nie mam żadnych krwawień, więc o tyle jestem spokojna...:)
 
Hej :) lekarz stwierdził ciążę, ale powiedział że póki co widać sam pęcherzyk że na tym etapie często tak jest. Kolejną wizytę mam 12 czerwca i wtedy okaże się, czy wszystko dobrze się rozwija. Na szczęście nie mam żadnych krwawień, więc o tyle jestem spokojna...:)
Super [emoji3] to prawda, że na tym etapie nie zawsze już jest widoczny zarodek dlatego najlepiej udać się jak najpóźniej na badanie żeby zwiększyć szansę na zobaczenie go. Na pewno wszystko jest w porządku [emoji4] teraz odpoczywaj i daj znać 12 czerwca [emoji846]
 
Żeby nie zakładać nowego tematu podepne sie pod tym czy to pozytywny czy negatywny wynik na żywo kreska jest lepiej widoczna nie mogłam zrobić dobrego zdjęcia
 

Załączniki

  • 20190608_160704.jpg
    20190608_160704.jpg
    994,3 KB · Wyświetleń: 119
  • 20190608_193821.jpg
    20190608_193821.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 122
reklama
Do góry