reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy widzicie druga kreske?

Zrób jeszcze 1 innej firmy ,ale wydaje się że pozytywny
Screenshot_20231106_130848_com.android.gallery3d.jpg
 
reklama
Ja się zapisałam u nas w przychodni i dopiero na czwartek mi dała Nie przemyślałam żeby zadzwonić od razu do laboratorium

Tak, jak @jasani pisze - żadnego zapisywania się, idziesz do laboratorium o dowolnej porze, nie musisz być na czczo, i z marszu robią badanie. W przychodni będziesz dłużej czekać na wynik, bo będą próbkę wysyłać i tak do laboratorium.
 
Progesteron jest ok?
 

Załączniki

  • Screenshot_20231115_092025.jpg
    Screenshot_20231115_092025.jpg
    139,4 KB · Wyświetleń: 66
  • Screenshot_20231115_092046.jpg
    Screenshot_20231115_092046.jpg
    77,8 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Zależy w którym jesteś trymestrze ale jak w 1 to wg norm niby tak,choc w dolnej granicy. Idź do gina z tymi badaniami najlepiej,będziesz zmieć 200%pewnosci
Kochana jeszcze podam ci wynik bety po 48h
Wynik to 2794 czyli dobrze wzrosła od tej 1?
Rozmawiałam z gin telefonicznie w 1 ciąży miałam prog 11 i brałam duphaston bo miałam jedno plamienie które po usg okazało się pęknięciem żyłki Teraz mówi że wynik jest ok i żeby się nie stresować Wizytę mam 28.11
 
Do góry