reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Czy widzicie tutaj dwie kreski???

reklama

BalbinaKwiat

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
12 Sierpień 2019
Postów
116
Rozwiązania
0
Gratulacje :) W pon beta z krwii :) U mnie gin zaczął poważnie traktować ciążę jak usłyszał bijące serduszko, na początku oni są sceptyczni także się nie zdziw :) I ciesz się, póki nie pojawią się objawy :)
 
Dołączył(a)
5 Sierpień 2019
Postów
9
Rozwiązania
0
Gratulacje i powodzenia! :) u mnie była nawet jasniejsza, bo nie wytrzymałam z ciekawości ze zrobieniem testu do terminu miesiączki, a teraz 8 miesiąc :)
 

OlaeS

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Sierpień 2019
Postów
20
Rozwiązania
0
U mnie tez taka była, wyglada na ciąże :) zrób beta hcg, będziesz miała pewność
 
reklama
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry