reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy widzie drugą kreskę?

reklama
Kochana, dziękuję Ci z całego serca. I również trzymam za Ciebie kciuki. Ja mam bardzo dużo problemów - niedrożny jeden jajowod, pcos, poronienie podobno z uwagi na za cienkie endometrium... teraz świadomie zrobiliśmy przerwę na naturalne starania, bo ponad 2 lata leczenia w klinice leczenia niepłodności i po poronieniu moje zdrowie psychiczne się posypało. Dodam, że w pierwsza ciąże zaszłam również podczas takiej przerwy od leczenia, naturalnie. Jakoś leki i zastrzyki, inseminacja nie sprzyjają u nas jak do tej pory. Jeszcze kilka cykli spróbujemy zanim wrócimy znów do leczenia.

Wracajac do tego szalonego poprzedniego cyklu - mój okres przyszedł po 41 dniach :) dziś jest 13ty dzień nowego cyklu. Czy jak Was tu mam Słońca, to mogę skorzystać jeszcze z Waszego doświadczenia w kwestii testu owulacyjnego? Mam wrażenie ze testowa kreska jest ciemniejsza, ale cieńsza - i bądź tu mądry w interpretacji :D Pozytywny czy jeszcze nie?

Zobacz załącznik 1260137
Pozytywny 🙂
 
Kochana, dziękuję Ci z całego serca. I również trzymam za Ciebie kciuki. Ja mam bardzo dużo problemów - niedrożny jeden jajowod, pcos, poronienie podobno z uwagi na za cienkie endometrium... teraz świadomie zrobiliśmy przerwę na naturalne starania, bo ponad 2 lata leczenia w klinice leczenia niepłodności i po poronieniu moje zdrowie psychiczne się posypało. Dodam, że w pierwsza ciąże zaszłam również podczas takiej przerwy od leczenia, naturalnie. Jakoś leki i zastrzyki, inseminacja nie sprzyjają u nas jak do tej pory. Jeszcze kilka cykli spróbujemy zanim wrócimy znów do leczenia.

Wracajac do tego szalonego poprzedniego cyklu - mój okres przyszedł po 41 dniach :) dziś jest 13ty dzień nowego cyklu. Czy jak Was tu mam Słońca, to mogę skorzystać jeszcze z Waszego doświadczenia w kwestii testu owulacyjnego? Mam wrażenie ze testowa kreska jest ciemniejsza, ale cieńsza - i bądź tu mądry w interpretacji :D Pozytywny czy jeszcze nie?

Zobacz załącznik 1260137
Uuuuu 😔 Tym bardziej zycze duzo zdrowia, sily i wytrwałości ✊🏼✊🏼✊🏼✊🏼U nas w tym cyklu (1 po HSG) nie udalo sie niestety. Ale jak czulam ze każdemu sie udaje tylko nie nam. 23.04 mam wizyte u lekarza. Zobaczymy co powie .
Zupelnie Cie rozumiem, bo ja tez powoli trace wiarę w to wszystko 😔
Jesli chodzi o test to ewidentnie 2 kreski- pozytywny!😍✊🏼 Ja tez robilam te testy na poczatku starania 😊
 
Uuuuu 😔 Tym bardziej zycze duzo zdrowia, sily i wytrwałości ✊🏼✊🏼✊🏼✊🏼U nas w tym cyklu (1 po HSG) nie udalo sie niestety. Ale jak czulam ze każdemu sie udaje tylko nie nam. 23.04 mam wizyte u lekarza. Zobaczymy co powie .
Zupelnie Cie rozumiem, bo ja tez powoli trace wiarę w to wszystko 😔
Jesli chodzi o test to ewidentnie 2 kreski- pozytywny!😍✊🏼 Ja tez robilam te testy na poczatku starania 😊
Przykro mi bardzo, ale trzymam nadal za Was kciuki i wiem, że w końcu się uda. 😘 Jeśli mogę coś Ci doradzić, to postaraj się na maksa zatroszczyć o siebie i pozwalać sobie na wszystkie emocje 😘 mówię to tylko dlatego, że ja sobie nie pozwalałam, chciałam na przekór sobie być ciagle na maksa pozytywna i teraz odchorowuję :c Ściskam mocno!
 
Przykro mi bardzo, ale trzymam nadal za Was kciuki i wiem, że w końcu się uda. 😘 Jeśli mogę coś Ci doradzić, to postaraj się na maksa zatroszczyć o siebie i pozwalać sobie na wszystkie emocje 😘 mówię to tylko dlatego, że ja sobie nie pozwalałam, chciałam na przekór sobie być ciagle na maksa pozytywna i teraz odchorowuję :c Ściskam mocno!
U mnie emocje na zmiane 🙈🤣 czasami pełen pozytyw i mowie ze sie uda a czasami placze w poduszkę ze to wszystko nie a sensu 😅 ale nie poddajemy sie🙌🏼😘
 
Przykro mi bardzo, ale trzymam nadal za Was kciuki i wiem, że w końcu się uda. 😘 Jeśli mogę coś Ci doradzić, to postaraj się na maksa zatroszczyć o siebie i pozwalać sobie na wszystkie emocje 😘 mówię to tylko dlatego, że ja sobie nie pozwalałam, chciałam na przekór sobie być ciagle na maksa pozytywna i teraz odchorowuję :c Ściskam mocno!
I Dziekuje z calego serca 🥰
Niektorzy mowia: nie mysl o tym samo przyjdzie w odpowiednim czasie. A to sie tak nie da nie myslec , zegar biologiczny tyka 😔 zycze spokoju i wytrwałości i myślami wspieram ❤️🙌🏼
 
Cześć Dziewczyny 🙂
Nie mogłam się doczekać i zrobiłam test w 23dc
Co myślicie?
 

Załączniki

  • 5E361880-29E7-421C-A6CD-7B623946B663.jpeg
    5E361880-29E7-421C-A6CD-7B623946B663.jpeg
    837,4 KB · Wyświetleń: 201
  • 016BBF63-9703-4895-AC1B-1C812822557E.jpeg
    016BBF63-9703-4895-AC1B-1C812822557E.jpeg
    922,9 KB · Wyświetleń: 202
reklama
Ci którzy tak mówią to w dupie byli i ***** widzieli za przeproszeniem[emoji2356] Jeśli się czegoś bardzo chce to nie da się o tym nie myśleć :) Powodzenia!
I Dziekuje z calego serca [emoji3059]
Niektorzy mowia: nie mysl o tym samo przyjdzie w odpowiednim czasie. A to sie tak nie da nie myslec , zegar biologiczny tyka [emoji17] zycze spokoju i wytrwałości i myślami wspieram [emoji3590][emoji1373]
 
Do góry