reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy widziecie tez tą kreske?

Kapka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2021
Postów
27
W maju miałam poronienie biochemicznej ciąży.
Nie zaprzestaliśmy na staraniach. @ spóźnia się 2 dni zrobiłam test. I nie wiem czy mam tylko złudzenia czy widać 2 kreske ? Po przeżyciach z maja boję się iść na betę..
20210621_222156.jpg
20210621_222156.jpg
20210621_222156.jpg
 
reklama
Niby widać jakaś tam bardzo bladą kreskę ale moim zdaniem test jest negatywny. Robiłaś go z rana ?
 
I jeszcze ja podbije temat 😉
Dobry Wieczór 😌 Jako że odświeżyłam konto potrzebuje porady dotyczącej testu ciążowego . Zrobiłam dziś wieczorem Facelle rossmanowski o czułości 10mlu , który wyszedł ostatecznie negatywnie , dopiero po upływie czasu pokazała się delikatna druga kreska , oczywiście nie wzięłam tego pod uwagę . Coś mnie tknęło i wykonałam kolejny Bobo test o czułości 25 mlu który w ciągu 5 minut ( tak jak na ulotce ) pokazał dosłownie cień cienia drugiej kreski , przynajmniej tak mi się wydaje . Jest już późno wiec światło tez jest słabe i ta kreska jest mało co widoczna . Możecie powiedzieć jakie miałyście doświadczenia z testami Bobo ? Spróbuje załączyć zdjęcie testu . Pozdrawiam
 
Dodaje zdjęcie 😙 nie mam zielonego pojęcia czy tylko ja to widzę 😅
 

Załączniki

  • 3800B92E-89FA-40D8-B7E9-19D125265F94.jpeg
    3800B92E-89FA-40D8-B7E9-19D125265F94.jpeg
    526,9 KB · Wyświetleń: 1 049
Dodaje zdjęcie 😙 nie mam zielonego pojęcia czy tylko ja to widzę 😅
Widać baaardzo słaba kreskę, chyba trzeba poczekać i powtórzyć za kilka dni. Znając siebie pewnie bym robiła na drugi dzień 😛 Kiedyś też miałam bardzo słaba kreskę,a za dwa dni była już całkiem dobrze widoczna 🙂
 
Właśnie nie wiem 😆 jestem kilka dni przed miesiączka wiec ma prawo być blada albo po prostu może jej nie być jeszcze 😌 chociaż w pierwszej ciąży test był wyraźnie pozytywny jeszcze przed spodziewana @ .Zastanawiam się czy to nie jest ten taki pasek kontrolny który się zabarwia kiedy wynik ma wyjść dodatni
 
reklama
Do góry