reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy wizyta u innego lekarza to dobry pomysł

reklama
ale lekarza prowadzącego możesz zmienić w każdym momencie , q na początek możesz chodzić też do 2 równolegle , wiele dziewczyn tak robi w zasadzie sama jestem takim przypadkiem tylko ja chodziłam prywatnie nie wiem jak to jest z 2 na NFZ
Jeśli zdecyduje na zmianę możliwe że tak zrobię na początku, ale koszta wizyty teraz u nas u ginekologa prywatnie są kolosalne.. najlepiej byłoby chodzić na NFZ ale to nigdy nie wie się na kogo się trafi 😔
 
Lekarz którego wybrałam niby w pierwszej ciąży był ok, i każdy chwalił że to dobry lekarz. Jakoś poszłam do niego bo prowadził pierwszą ciążę, ale mało miałam z nim styczności mimo wszystko bo i tak jeździłam do poradni wad płodu i tam wszystkie badania mi prowadzili oprócz morfologii.
Mam ochotę zmienić , przede wszystkim też na kobietę, ale jest mi głupio przed nim.. wiem że to głupie 🤦🏼‍♀️ ale analizuje wszystko nadwyraz niestety
Dlaczego głupio przed nim? On zapewne ma tyle pacjentek że nawet nie zauważy, że przestałaś przychodzić 🤷‍♀️ Moim zdaniem spokój ducha i to żeby wszystko było w porządku jest ważniejsze od tego co kto sobie pomyśli.
 
Jeśli zdecyduje na zmianę możliwe że tak zrobię na początku, ale koszta wizyty teraz u nas u ginekologa prywatnie są kolosalne.. najlepiej byłoby chodzić na NFZ ale to nigdy nie wie się na kogo się trafi 😔
prywatnie też nie wiesz na kogo trafisz , jak zaczęłam chodzić prywatnie to się zdziwiłam mega że lekarz nie zrobił mi usg na wizycie , dopiero potem się okazało że w tym punkcie mają praktykę taką że on jest ginekologiem ale daje tylko porady i mówi jakie badania masz zrobić , a na usg musisz iść już do kogoś innego i dodatkowo za to płacić , więc warto spytać przed wizytą czy usg jest w cenie , znowu był u innego na usg bo miał bliżej to porada ginekologiczna i usg w cenie ale co z tego jak on się na niczym nie znał nie mógł mi odpowiedzieć na żadne pytanie , na NFZ jak chodziłam w poprzedniej ciąży do szpitala to tam też tylko skierowanie na badania mi wypisywali a usg już gdzieś musiałam sobie robić w swoim zakresie
 
A dziewczyny jak myślicie, udać greka że to moja pierwsza wizyta czy wytłumaczyć że byłam już u innego itp ?
 
Ja już po wizycie.
Serduszko jest, bije. Jedyne co to ciąża młodsza o 3 dni, ale kazała przyjść do kontroli za 10dni.
Ogólnie plamienia według niej nie wiadomo dlaczego, żadnych krwiaków ani nic niepokojącego... Mówi że musiało się coś odkleić ale się przykleiło (to jej słowa).
To teraz zamartwianie się o wiek ciąży 😅 miesiączki regularne więc będę sobie teraz wmawiać i zastanawiać dlaczego 🤷🏼‍♀️ ehh 🤦🏼‍♀️
 
reklama
Ja już po wizycie.
Serduszko jest, bije. Jedyne co to ciąża młodsza o 3 dni, ale kazała przyjść do kontroli za 10dni.
Ogólnie plamienia według niej nie wiadomo dlaczego, żadnych krwiaków ani nic niepokojącego... Mówi że musiało się coś odkleić ale się przykleiło (to jej słowa).
To teraz zamartwianie się o wiek ciąży 😅 miesiączki regularne więc będę sobie teraz wmawiać i zastanawiać dlaczego 🤷🏼‍♀️ ehh 🤦🏼‍♀️
super cieszę się i gratuluję :)
 
Do góry