reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy wróciłyście do poprzedniej pracy po urlopie macierzyńskim??

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

J@god@

IV-V 2005, X 2009
Członek załogi
Dołączył(a)
30 Październik 2005
Postów
29 836
Rozwiązania
1
Ja wróciłam po 2 latach od urodzenia drugiego synka na 1/2 etatu. 1 października :-).
Miesiąc wcześniej od 1 września poszłam na 1/2 etatu do drugiej (nowej) pracy bliżej domu.

Na razie to sama nie wiem jak sobie radzę :sorry2:. Gonię w piętkę. Nigdy nie pracowałam w dwóch różnych miejscach jednocześnie.

Ale tylko dzięki temu nie wracam codziennie o 19 do domu (a tylko we wtorki, środy i co drugi piątek) i mam co drugi piątek wolny :-).

Nie potrafiłabym w tej chwili wrócić do mojej starej pracy na pełny etat. Po pierwsze nie wyżylibyśmy a po drugie bym dzieci widziała tylko w weekendy :baffled:.

Na szczęście póki co szefostwo w obydwu pracach jest w miarę pozytywnie nastawione. Przynajmniej nie dają mi odczuć, że jest coś nie tak.

W zeszłym tygodniu byłam pierwszy raz na urlopie związanym z opieką, bo malutki się rozchorował. Chodzi do klubiku malucha. Starszy jest w zerówce.

Jedyne co to wkurza mnie, że prawie całe moje pensje idą na klubik/przedszkole chłopaków.

No to się wypisałam.

A teraz trzeba się na jutro do pracy przygotować.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry