reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy wygląda to Wam...?

klaudka.22

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Styczeń 2018
Postów
155
Witam drogie Panie, potrzebuję opinii. Bo sama się nakręcam, a może ktoś obiektywnie mi odpowie.
Mianowicie, staramy się z partnerem o dziecko od 5 miesięcy, stąd nie wiem czy nie swiruje.
Cykle mam 29-31 dniowe, w dni płodne regularnie sypialismy 2 razy dziennie.
Teraz jest 23 dzień cyklu. Od około 3 dni bardzo mocno bolą mnie piersi, są czule na dotyk, ociazale i jakby opuchniete
Czuje dyskomfort w brzuchu, mocne gazy i wzdęcia.
Do tego czuje ciągnięcia w dole brzucha, pobolewanie i klucie jajników.
Śluz mocno wodnisty, bezwonny. Dzisiaj czułam jakbym się zmoczyla.
Nastrój placzliwy, senna w południe.
Zdarzaly się takie stany w pms. Ale absolutnie nigdy tak wcześnie nie bolały mnie piersi.. A pms pojawiał się kilka dni przed okresem. Do terminu @ pozostalo 9 dni. Apetyt większy niż zwykle.
Co o tym sądzicie?
 
reklama
Ja nie miałam takich objawów Zanim się dowiedziałam że jestem w ciąży.. trochę śpiąca byłam ale to już z 10dni po planowanej miesiące.. A piersi zaczęły mnie pobolewac ok 6tc.
 
Ja nie miałam takich objawów Zanim się dowiedziałam że jestem w ciąży.. trochę śpiąca byłam ale to już z 10dni po planowanej miesiące.. A piersi zaczęły mnie pobolewac ok 6tc.

to moze ja wszystko probuje powiazac. z tym, z bole piersi sa niepodwzalne, partner tez odczuwa zmiane w dotyku.. eh, zobaczymy
gratuluje fasolki ! <3
 
to moze ja wszystko probuje powiazac. z tym, z bole piersi sa niepodwzalne, partner tez odczuwa zmiane w dotyku.. eh, zobaczymy
gratuluje fasolki ! <3
Dziękuję;)
Spróbuj zrobić test.. A noz widelec coś wyjdzie już;)
A ja nie to czeka cierpliwie jeszcze 9 dni i wtedy go powtórz będziesz miała pewność ;)
 
Ja jak jeszcze nie wiedziałam ze jestem w ciąży ( sam początek, bo dowiedziałam się w 4 tyg, w 5 poroniłam) odczuwałam większy apetyt i piersi bolały mnie tez dużo wcześniej niż zwykle... nie wspomnę ze urosły na moje oko o dwa rozmiary [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Niestety jak kobieta stara się o dziecko, to potrafi sobie uroić wszystkie możliwe objawy ciążowe.
Poczekaj cierpliwie do terminu @, bo każda Ci tu może napisać, że objawy przez Ciebie opisywane sugerują na 100% ciążę, a okres przyjdzie i będziesz załamana i rozczarowana...
 
Do góry