reklama

Czy wyjdzie już ciążą na beta hcg z krwi??

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Madziuniusia, 20 Styczeń 2015.

1. Madziuniusia

Madziuniusia Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie, mam mętlik w głowie czy jest już po co iść na badanie beta hcg z krwi, czy to oby nie za wcześnie. Nie chciałabym złudnie się ucieszyć, że nie ma ciąży, a okaże się, że po prostu zbyt wcześnie byłam na badaniu.

Od początku muszę powiedzieć, że mam niestety nieregularną miesiączkę. W październiku zaczęłam 8, w listopadzie 11, zatem cykl trwał 34 dni. Kolejna miesiączka pojawiła się 5.12 (24 dni), w dodatku trwała tylko dwa dni... A jeszcze następna pojawiła się 1.01 (cykl 27 dni).

10 stycznia (prawdopodobnie dni płodne) uprawiałam seks i jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Czy jest szansa, żeby to już wyszło na badaniu z krwi? Czy jeszcze za wcześnie? jeśli za wcześnie to kiedy najwcześniej powinnam się wybrać na takie badanie?

2. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Najlepsze odpowiedzi:
    51
    Jeśli stosunek był 10 stycznia, to można już iść na betę, wykrywa ciążę już 7 dni po stosunku.

3. reklama
  4. wesolutka85

wesolutka85 Mamusia Gwiazdki i Sasanki

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    a wg mnie za wczesnie... zagniezdzenie zaplodniononej komorki bedzie ok tygodnia po owulacji i wtedy beta bedzie ponizej 5, dopiero mniej wiecej 2-3 dni pozniej bedzie pow. 5 czyli ciaza.

5. natasza86

natasza86 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jeśli była byś pewna ze owulacja była 10 to mogla byś'już robić ale przy nieregularnych cyklach i braku pewności poczekaj lepiej jeszcze pare dni np do poniedziałku - ja bym tak zrobiła

6. Madziuniusia

Madziuniusia Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny mam wyniki. Czy to oznacza, że mogę spać spokojnie?? Bez tytułu.jpg

7. BoboBox

BoboBox Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czyli, nie jesteś w ciąży. Ciąża jest od powyżej 5.

Poleć forum