reklama

Czy wyjdzie już ciążą na beta hcg z krwi??

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Madziuniusia, 20 Styczeń 2015.

1. Madziuniusia

Madziuniusia Początkująca w BB

Witajcie, mam mętlik w głowie czy jest już po co iść na badanie beta hcg z krwi, czy to oby nie za wcześnie. Nie chciałabym złudnie się ucieszyć, że nie ma ciąży, a okaże się, że po prostu zbyt wcześnie byłam na badaniu.

Od początku muszę powiedzieć, że mam niestety nieregularną miesiączkę. W październiku zaczęłam 8, w listopadzie 11, zatem cykl trwał 34 dni. Kolejna miesiączka pojawiła się 5.12 (24 dni), w dodatku trwała tylko dwa dni... A jeszcze następna pojawiła się 1.01 (cykl 27 dni).

10 stycznia (prawdopodobnie dni płodne) uprawiałam seks i jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Czy jest szansa, żeby to już wyszło na badaniu z krwi? Czy jeszcze za wcześnie? jeśli za wcześnie to kiedy najwcześniej powinnam się wybrać na takie badanie?

2. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Jeśli stosunek był 10 stycznia, to można już iść na betę, wykrywa ciążę już 7 dni po stosunku.

3. reklama
  4. wesolutka85

wesolutka85 Mamusia Gwiazdki i Sasanki

a wg mnie za wczesnie... zagniezdzenie zaplodniononej komorki bedzie ok tygodnia po owulacji i wtedy beta bedzie ponizej 5, dopiero mniej wiecej 2-3 dni pozniej bedzie pow. 5 czyli ciaza.

5. natasza86

natasza86 Fanka BB :)

Jeśli była byś pewna ze owulacja była 10 to mogla byś'już robić ale przy nieregularnych cyklach i braku pewności poczekaj lepiej jeszcze pare dni np do poniedziałku - ja bym tak zrobiła

6. Madziuniusia

Madziuniusia Początkująca w BB

Dziewczyny mam wyniki. Czy to oznacza, że mogę spać spokojnie?? Bez tytułu.jpg

7. BoboBox

BoboBox Zaciekawiona BB

Czyli, nie jesteś w ciąży. Ciąża jest od powyżej 5.

Poleć forum