reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy wyjechać z 2-miesięcznym niemowlakiem na weekend na święta do rodziców?

takie rodzinne Święta będą też fajnym wydarzeniem w życiu dziecka, jesli jest zdrowe i nic sie nie dzieje to ja bym pojechala:)
 
reklama
Pewnie, że jechać! Ja z 2-miesięczną córką byłam na tydzień u rodziców, podróż 400km w jedną stronę :)
 
My mamty dziadków 300km od naszego miejsca zamieszkania i byliśmy u nich jak Mała miała chyba 5 tygodni. Tylko jak już jechać to na dłużej, bo zauważyłam, że przynajmniej mój maluszek potrzebuje dzień na aklimatyzację, jest marudna, płaczliwa. Dlatego jak jechać to na min.5 dni moim zdaniemm, na weekend nie ma co ;)
 
Ja też bym pojechałam, zwłaszcza że moja córeczka raczej lubi podróże, kiedy jedziemy samochodem mała sie uspokaja, w ogóle nie płacze, więc chyba jej się podoba :)
 
Do góry