reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy wyniki beta hcg sa juz wiarygodne

reklama
Tak. Mialam <1.2 co oznacza brak ciąży. Pani doktor zasugerowała,abym go powtórzyła bo być może był wykonany za wcześnie. Jeśli miesiączka nie przyjdzie do poniedziałku to powtórzę bete. Ale nie robię sobie już nadziei że się udało..
 
Tak. Mialam <1.2 co oznacza brak ciąży. Pani doktor zasugerowała,abym go powtórzyła bo być może był wykonany za wcześnie. Jeśli miesiączka nie przyjdzie do poniedziałku to powtórzę bete. Ale nie robię sobie już nadziei że się udało..
Ja robilam pierwsza bete 14 dni po stosunku pozniej w dniu miesiączki i trzy dni po i mialam wynik< 0,1
 
Tylko tak naprawdę obie możemy mieć nawet 0 z tego co dziewczyny pisały. Po prostu w Twoim przypadku laboratorium wykrywa bete od 0.1 a u mnie 1.2 i oba te wyniki są poniżej tego co są w stanie złapać. Moje miesiączki nie zawsze były regularne. Juz miałam tak kilka razy, że okres przychodzi parę dni wcześniej albo później. Więc może i owulacja się przesunęła a wtedy beta mogła nie wykryć. Więc czekam.. Wolę zrobić później, niż za wcześnie i się rozczarować.
 
reklama
Tylko tak naprawdę obie możemy mieć nawet 0 z tego co dziewczyny pisały. Po prostu w Twoim przypadku laboratorium wykrywa bete od 0.1 a u mnie 1.2 i oba te wyniki są poniżej tego co są w stanie złapać. Moje miesiączki nie zawsze były regularne. Juz miałam tak kilka razy, że okres przychodzi parę dni wcześniej albo później. Więc może i owulacja się przesunęła a wtedy beta mogła nie wykryć. Więc czekam.. Wolę zrobić później, niż za wcześnie i się rozczarować.
Rozumiem doskonale no ja jeszcze po będzie w 26 dniu po stosunku robila test caizowy ten najczuszy i tez wyszedl negatywny
 
Do góry