reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy wyniki beta hcg sa juz wiarygodne

Rozumiem doskonale no ja jeszcze po będzie w 26 dniu po stosunku robila test caizowy ten najczuszy i tez wyszedl negatywny
A ta bede ile robiłaś od owulacji ?? Ja tez nieraz dostaje wczesniej a nieraz mi się spoznia wiec tez nie wiem dokładnie keidy mialam owulacje ale współżyłam 3 dni po okresie i to nie były dni plode jak widziałam w aplikacji która mam
 
reklama
A ta bede ile robiłaś od owulacji ?? Ja tez nieraz dostaje wczesniej a nieraz mi się spoznia wiec tez nie wiem dokładnie keidy mialam owulacje ale współżyłam 3 dni po okresie i to nie były dni plode jak widziałam w aplikacji która mam
Juz sama nie mogę się doliczyć, bo ja z okres miałam przeboje. Tzn w sierpniu dostałam normalnie tak jak powinnam, a we wrześniu na początku miałam plamienia i już sama nie wiem jak to liczyć. Po prostu poczekam. Jeśli cokolwiek jest to w przyszłym tygodniu na pewno wyjdzie.
 
Juz sama nie mogę się doliczyć, bo ja z okres miałam przeboje. Tzn w sierpniu dostałam normalnie tak jak powinnam, a we wrześniu na początku miałam plamienia i już sama nie wiem jak to liczyć. Po prostu poczekam. Jeśli cokolwiek jest to w przyszłym tygodniu na pewno wyjdzie.
No to na pewno ja jestem pewna ze kochałam się przed owulacji ale roznie to bywa
 
Do góry