reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama

Czy z ciążą wszystko w porządku? Czy ciąża może być bliźniacza ?

Malami97

Początkująca w BB
Witam, 10 sierpnia 2021 roku poroniłam pierwszą ciążę w 3 miesiącu,ciąża obumarła i był wyraźny spadek bhcg po dwóch dniach (23150-13989). 19 stycznia robiłam dwa testy i wyszły pozytywne, lekarz zauważył pecherzyk ciążowy i skierował na dodatkowe badania z tym bhcg ,pierwszy wynik robiony 20.01 wynosil 4375 a dnia 24.01 4012. Od razu udałam się do innego ginekologa ,zrobił nowe zdjęcie i prawdopodobnie znajdują się tam dwa pecherzyki, ciężko stwierdzić czy ciąża jest obumarła bo ciąża ma dopiero 4-5 tygodni. Mam mieć kolejne USG i może będzie coś więcej widać 3.02.Czy może to być ciąża bliźniacza a jeden zarodek jest pusty albo obumarł? Wcześniej na usg drugiego nie było widac.Co to może być czy ciąża bliźniacza? i czy takim spadkiem należy się martwić ? Dziś robiłam znów badanie bhcg ale wyniki będę mieć dopiero wieczorem i bardzo się stresuje czy wszystko jest w porządku czy czekać na poronienie?

Załączniki

• IMG_20220126_095838.jpg
    IMG_20220126_095838.jpg
    56,5 KB · Wyświetleń: 471
  • IMG20220125210027.jpg
    IMG20220125210027.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 243
reklama

Malami97

Początkująca w BB
A czy może być tak że jeden pęcherzyk jest pusty i dlatego taki spadek? Nie mam krwawienia ,nadal gdy myje zęby mam odruch wymiotny oraz ból piersi

Fado123

Fanka BB :)
Spadek bety jest bardzo niepokojący, I napeweno Noe powinno spadać nawet jeśli jedno obumarło , powtorz bete moze Ti jakos błąd w lab

Porzeczka1234

Fanka BB :)
Witam, 10 sierpnia 2021 roku poroniłam pierwszą ciążę w 3 miesiącu,ciąża obumarła i był wyraźny spadek bhcg po dwóch dniach (23150-13989). 19 stycznia robiłam dwa testy i wyszły pozytywne, lekarz zauważył pecherzyk ciążowy i skierował na dodatkowe badania z tym bhcg ,pierwszy wynik robiony 20.01 wynosil 4375 a dnia 24.01 4012. Od razu udałam się do innego ginekologa ,zrobił nowe zdjęcie i prawdopodobnie znajdują się tam dwa pecherzyki, ciężko stwierdzić czy ciąża jest obumarła bo ciąża ma dopiero 4-5 tygodni. Mam mieć kolejne USG i może będzie coś więcej widać 3.02.Czy może to być ciąża bliźniacza a jeden zarodek jest pusty albo obumarł? Wcześniej na usg drugiego nie było widac.Co to może być czy ciąża bliźniacza? i czy takim spadkiem należy się martwić ? Dziś robiłam znów badanie bhcg ale wyniki będę mieć dopiero wieczorem i bardzo się stresuje czy wszystko jest w porządku czy czekać na poronienie?
Witaj

Ja w 2 ciąży miałam 2 pęcherzyki przy 1 usg ale jeden był pusty 2 z zarodkiem. Na kolejnej wizycie córeczka rosła a 2 pęcherzyk się wchłaniał. Urodziłam zdrowa córkę. Czy beta mi spadła w którymś momencie tego nie wiem bo jej nie badałam.
Bądź dobrej myśli moja ginekolog mówiła, że często się zdarza taka sytuacja.

reklama

Malami97

Początkująca w BB
Mam nadzieję że błąd bo we wcześniejszej ciąży jak płód obumarl to robiłam badania w czwartek i poniedziałek czyli tak samo jak teraz i u lekarza byłam też we wtorek i już było widać że coś się zmieniło a tutaj widać zarodek którego wcześniej nie było widać oraz jakiś drugi pęcherzyk

Do góry