reklama

czy zabrac dziecko w odwiedziny do szpitala?

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez myszta, 7 Wrzesień 2010.

1. myszta

myszta Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    co myslicie o tym,zeby zabrac niemowlaka do szpitala? moja szwagierka miala zabieg i chcielibysmy ja odwiedzic czy dziecku cos grozi?czy to nie jest najlepszy pomysl?:baffled: prosze o odpowiedz

2. Arcobaleno

Arcobaleno Mamusia Nikosia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Co jak co ale tam Maleństwa bym nie zabierała

3. reklama
  4. Takhisis

Takhisis Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Szczerze mówiąc to nawet nie pomyślałabym żeby zabierać niemowlę do szpitala. Według mnie jest to zły pomysł.

5. mamaPaulinki

mamaPaulinki mama kochanego śmieszka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jeśli chcesz żeby dziecko złapało jakieś dziadostwo :sorry2: to ruszaj. Ja jeżdżę na rehabilitacje do szpitala i jak widzę te tłumy to oczyma wyobraźni widzę wszystkie świństwa i zarazki w powietrzu. Na szczęście po wejściu od razu odbijamy w bok, nie muszę iść przez cały szpital ale i tak się boję o malutką. Daruj sobie lepiej dla dobra dziecka. :tak:

6. baby23

baby23 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie................. Szpital to rózne zarazki, bakterie... Co co narażać na to dziecko? Znajoma jak wydobrzeje sama moze was odwiedzić.

7. kakakarolina

kakakarolina Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też uważam że nie ma po co ryzykować. Może coś złapać to raz a dwa to nie miejsce dla dzieci zwyczajnie może mu się tam nie podobać, nudzić. będzie płakać i przeszkadzać innym chorym, którzy potrzebują spokoju. Szpital to nie hotel. lepiej zostawcie komuś okruszka a jak nie to poczekajcie az szwagierka wroci do domu.

8. marczelitto85

marczelitto85 wurcel purcel

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    to nie najlepszy pomysł:sorry2:ja jak nawet mam z małą kontrole, szczepienie cokolwiek to się boję ze załapie coś jeszcze innego:zawstydzona/y::-(siostra z synkiem leżała na uczulenie od komarów(tak od komarów jak ktoś nie słyszał)a wróciła z rota wirusem do domku:szok:

9. karolcia20

karolcia20

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    to nie najlepszy pomysł Szpital to rózne zarazki, bakterie. lepiej zostawcie komuś maluszka a jak nie to poczekajcie az szwagierka wroci do domu.

10. reklama
  11. pepsicOLA

pepsicOLA Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja bym się nawet nie zastanawiała - oczywiscie, że NIE brać. Nie bez przyczyny dzieci mają zakaz wstępu na oddziały... Przynajmniej tak mi się wydaje...

12. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Dzieci do 14 roku życia z tego co wiem nie mogę "przychodzić" do szpitala w celu odwiedzin

Poleć forum