reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy zaglądają tu mamy ze Stoku?

Witam.
Ta pogoda nawet dziś jest taka w kratkę,siedzi się w domku bo tak ponuro.
A chodzisz z synkiem na basen tak? Fajnie, a mogę wiedzieć gdzie?tez bardzo bym chciała z nim iśc popływać:) Ale niestety nie orientuję sie gdzie tu w kielcach jest taki basen dostosowany dla takich brzdąców.
My ząbkowanie przechodzimy bez problemów. ostatnio wojtusiowi wyszło 4 na raz ale bardzo nie marudził teraz juz tak fajnie chrupie sobie ciasteczka.
Miłego dnia, pozdrawiam
 
reklama
to my się chyba tam musimy też wybrać:)
A jeszcze mam pytanie do was, czy na stoku albo gdzieś blisko tego osiedla jest sklep biedronka? bo właśnie znajoma mi mówiła ze jest tylko szukam i nie moge znaleźć a sa od wczoraj fajne pudełka dla dzieci np na zabawki:)
 
Tak, tak wiem gdzie Real muszę się tam dzis wybrać:)
A na basen z chęcią się wybierzemy, myślałam że w kielcach nie ma basenu przystosowanego dla malutkich dzieci, ale fajnie że koleżanka sie pochwaliła, weźmiemy z niej przykład :)
Pozdrawiam
 
A no tak zawszę jest, zawsze coś wypadnie. My na stoku mieszkamy od dwóch miesięcy i jeszcze bardzo nie wiemy gdzie co się znajduje:)
A dzieki za informacje o biedronie;-)
 
dziewczyny jak juz chcecie chodzic to dodam kurs kosztuje 260zl trwa 4 mieisiace chodzi sie co tydzien.. moja grupa wiekowa ma albo w czwartki albo w soboty wiec trzeba tam juz zapytac... mialam gdzies numer do tego faceta ale zmienialam telefon i wsiakl:baffled::baffled:

a baseny dostosowane dla maluchow w Kielcach sa 3 na Jasnej, na Slichowicach w szkole 25 i na Krakowskiej ale tam teraz remont jest... nastepny poza Kielcami jest w Morawicy
 
reklama
kamilka87 na którą godzinke chodzisz na basen na Jasna
bo ja na 13 30 :-)
a tak wogole to mieszkam na Slonecznym Wzgórzu wiec tez niedaleko stoku :-D
 
Do góry