reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy zaglądają tu mamy ze Stoku?

hej dziewczyny
ja niestety z wami sie wybrac nie moge ikazuje sie ze rodzinka ma przyjechac i bede musiala troche poroacowac w domu typu robienie salatek i jedzenia wiec moze innym razem...ale wiem pogoda ma byc super ale podobno silne wiatry wiec nie wiem jak to wypali ale my i tak wychodzimy codziennie...
 
reklama
Kurcze moj Wiktor wlasnie sobie poządnie pokasłuje
jesli jutro bedzie chory lub będą witry to raczje nie pojdziemy na spacerek :no:
 
Czesc Kobitki:-)
Ja dopiero teraz odpaliłam kom, ale chyba spacerku tez dziś nie będzie. Mały poszedł mi właśnie spać a ja robie sprzątanko bo ma mnie dzis znajoma ze studiów odwiedzić a nie mieszka w ck wieć nie wypadało odmówić. Ta pogoda taka dziwna, rano nas obudziło słoneczko a teraz taki wiaterek wiekszy a mój mały często łapie katarek więc dziś zostajemy w domku.
Truska mam nadzieje ze Wiktorka nie dopadnie choróbsko, u nas zawsze się zaczyna od kaszelku nawet malutkiego. A własnie chodziłam gdzies na warszawska na solarium czasem do przybylskiej ale wiem że teraz tam jest zmieniona nazwa, muszę sie chyba tam wybrac też bo od tego siedzenia w domku to tylko tyłek rośnie:szok:
 
kalka24 Dokładnie to jest tam, naprawde jest fajnie
Mam nadzieję ze uda mi się skoczyc jutro , choc narazie to mi się nie za bardzo chce;-)
 
Ja bym z chęci,a sie juz z Wami wybrała, no ale zobaczcie jaka kiepska pogoda:-(
Szkoda mi tez tak siedzieć z małym w domku, bo spacerować uwielbia, ale wygladam przez okno i wieje okropnie. No moze w tyg jakos sie umówimy? Jak bedzie z rana słoneczko to wskakujemy na forum i się umawiamy:-)
Pozdrawiam
 
Cześć Mamuśki. Co u Was słychac? Ja jak zwykle nie mam bardzo czasu na siedzenie przy kompie, Wojtuś juz chodzi ale wole go trzymać jeszcze za raczke bo ciagle upada na pupe i sie denerwuje.
Za dwa tyg obchodzimy pierwsze urodzinki i tak się zastanawiam co kupić dla takiego maluszka, ubrań ma pełno, myślałam o takiej dużej bujanej maskotce na biegunach:) Widziała w aresie takie cudeńka. A Wy macie jakies pomysły?
Pozdrawiam
 
kalka - Filip ma rok i 3 miesiące. Ja mu kupuję teraz taki namiocik z tunelem. Uwielbia łazić po takich tunelach.
 
Mrozik a gdzie to kupujesz? Bo fajny pomysł:-)
Ja chciałam właśnie coś takiego, żeby małemu za szybko się nie znudziło.
 
reklama
Do góry