reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy zaglądają tu mamy ze Stoku?

Halo Kielce:)
Co tam u Was? U mnie na stoku zima i jeszcze raz zima!
Dzieciaki przed moimi oknami mają frajdę, zjeżdzają na sankach z taka prędkością, jeszcze chwila i wpadna do mojego małego pokoju a mieszkam na parterze:-)
Miłego Dnia
 
reklama
mamy z okolic stoku moze wybierzemy sie w srode do Brykolandii na swietokrzyskim z naszymi pociechami?? albo kiedy wam bedzie pasowalo.?? 10 zl jest za godzinke
 
ooo jak milo, ze powstal taki temat
Ja tez mieszkam Na Stoku, mam synka Kubusia, ma 3 lata
widze, ze wy to juz zaznajomione jestescie :) wspolne spotkania, moze tez sie dolacze jak bedziecie organzowac jakies wypady :D
pozdrawiam
 
ooo jak milo, ze powstal taki temat
Ja tez mieszkam Na Stoku, mam synka Kubusia, ma 3 lata
widze, ze wy to juz zaznajomione jestescie :) wspolne spotkania, moze tez sie dolacze jak bedziecie organzowac jakies wypady :D
pozdrawiam

hej Chinka.
Ja też jestem ze stoku, mimo iż mieszkam rok na tym osiedlu to znam zaledwie dwie mamy, dobrze że jeszcze jest to forum gdzie zawsze można pogadac :-)
 
hej Chinka.
Ja też jestem ze stoku, mimo iż mieszkam rok na tym osiedlu to znam zaledwie dwie mamy, dobrze że jeszcze jest to forum gdzie zawsze można pogadac :-)
a w ktorej czesci Stoku mieszkasz? ja w wieżowcu, niedaleko Tesco, mozemy sie jakos umowic na plac zabaw, jak bedzie pogoda :)
bo jeszcze ten tydzien Kuba nie idzie do przedszkola po chorobie wiec siedze w domu
 
Hel Mamuśki.
Odnośnie spacerku jestem za.
To na kiedy się umawiamy? :-)
Sol a ty pracujesz w przychodni tutaj na stoku? Czy mnie się coś popierdzieliło ;-)
 
no to moze jutro kolo 13-14 spotkamy sie na placu zabaw przy pawilonach kolo tesco?, nie wiem czy wam pasuje, ja jestem free wiec moge sie dostosowac :)
jak cos to piszcie na PW
 
reklama
Witam Laseczki.
Sol to Cię muszę kiedyś odwiedzić, jak będziesz miała chwilkę czasu ;-)
Chinka ja mieszkam troszkę wyżej, w sumie nie daleko ulica dalej od da grasso :happy:
A dziś będę chyba szła na spacer tak po 16, bo młody zaraz pojdzie spać, wstał dziś przed 6 to chodzi już jak pijany, wstanie po 14 potem obiad i będziemy gotowi.
No chyba żę coś się zmieni to jeszcze dam znać :tak:

Miłego dnia
 
Do góry