reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy zajście w tej sytuacji zajście w ciąże jest możliwe?

Dołączył(a)
19 Marzec 2017
Postów
2
Dobry wieczór,od tygodnia mojej dziewczynie spóźnia mi się okres, ostatnie stosunki uprawialiśmy w czasie poprzedniego okresu(3 dni w trakcie okresu) i raz tydzień przed planowanym terminem miesiączki, która się jeszcze nie pojawiła. Wszystkie stosunki były z prezerwatywą( sprawdzane po seksie, wszystkie były całe) i z przerywaniem przed finałem. Dziewczyna robiła test wczoraj i był negatywny. Z objawów to jeden dzień, jeszcze przed okresem bolał ją brzuch, a obecnie pogorszyła jej się tylko cera. Ma lepki biały śluz. Czy to możliwe, że mogła zajść w ciąże?
 
reklama
Do góry