reklama

Czy zamykamy watek glowny??

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2009' rozpoczęty przez mea_osi, 21 Kwiecień 2010.

?

Czy zamykamy watek glowny Grudzien 2009

1. TAK

26,8%
  2. NIE

73,2%
Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mea_osi

mea_osi Mea, Agatka, Gabi i Mati

pytanie w temacie zawiera wszystko czego tyczy ta ankieta ...
    ale bardzo wazne ...

KAZDA KTORA ODDA GLOS NIECH W 2-3 SLOWACH NAPISZE DLACZEGO TAK UWAZA !!! bo ilosc argumentow to jedno ale to jakie to sa argumenty czasem jest o wiele wazniejsze !!!
    acha ankieta jest publiczna wiec jesli nie napiszecie i tak wszyscy beda wiedzieli kto jak glosowal !! to wazne bo w tym wypadku sprawa musi byc jasna i logiczna !!

czas trwania ankiety do piatku ok poludnia /zeby w razie przed weekendem jeszcze cos zadzialac a i zeby jak najwiecej osob sie wypowiedzialo !!

2. mea_osi

jestem na NIE bo uwazam ze to spapra swiezosc !! tak jak juz pisalam ... zeczy osobiste mamy gdzie umieszczac ...
    po drugie - to nauczy nas odpowiedzialnosci za to co piszemy !!

3. reklama
  4. maarta100

maarta100 Szczęśliwa mamusia

Jestem za zamknięciem, ponieważ jesteśmy już zżyte ze sobą, często żartujemy, odpisując pisze się o swoich osobistych sprawach, przeżyciach;-) Zamknięcie tego wątku daje duży komfort psychiczny pisania. Nie chcę żeby to o czym piszemy podczytywały inne mamusie(chodzi mi o inne forumowiczki z BB, nie grudniówki).
    Wątki tematyczne zostaną więc jak pojawi się jakaś nowa mamusia zawsze będzie miała gdzie napisać, bo i my przecież nadal będziemy na tych watkach pisać:tak:

5. NeSSi

NeSSi & Michałek :)

Jestem na NIE, dlatego ,że to zamknie Naszą całą grupę na inne osoby, które być może Nas czytają ale nie mają odwagi lub czasu z Nami pisać ( a mamy na forum wiele takich osób które odważyły się dołączyć do Nas - bardzo fajne osoby! ) . Nikt zresztą nie wymaga by pisać na ogólnym o prywatnych sprawach, w większości sytuacji piszemy o sprawach tyczących się Naszych pociech et cetera,et cetera ...

Ostatnia edycja: 21 Kwiecień 2010
  6. mea_osi

ale glosy oddawajcie ... nessi chyba ty nie zaglosowalas :)

7. NeSSi

NeSSi & Michałek :)

Słaby ze mnie respondent ;) ale głos oddałam.

8. mika85

mika85 podwójna mama ;)

podpisuje się pod tymi słowami i głosuję na NIE;-)

Ostatnia edycja: 21 Kwiecień 2010
  9. magda85-gdańsk

magda85-gdańsk Fanka BB :)

kurcze ja tez was czytałam, a sie nie udzielałam i ciężko by mi było jakby ktoś mi to nagle zabrał..zarejestrowałam sie chyba w maju a czytałam od kwietnia..cała ciąże z Wami spędziłam dziewczeta:) może jest więcej takich osób jak ja..czytających a nieśmiałych..może tylko zamknąć album, ale tez nie widzę konieczności jak dla mnie:)
    jestem na nie:)

10. reklama
  11. Kala83

Kala83 Mama Julki :)

Zaglosowalam na nie ponieważ lubie czytac forum i czytam je bardzo często i czerpie z niego korzyści w formie ciekawych i użytecznych informacji na tematy związane z moim dzieckiem a obawiam się, ze gdyby forum zostalo zamknięte nie mogłabym już czytac gdyz nie dostałabym dostępu do watku zamnkietego

12. marta:-)

marta:-) mama Stasia

ja tez jestem na nie....
    bardzo długo Was czytam ale tez sie niee udzielałam i nieiwem czy wogóle miałabym szanse cos powiedziec i odezwac sie jakby watek głowny był zamknięty.... a pozatym wydaje mi sie jak Nessi ze zamknie to Naszą grupę...

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum