reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy zamykamy watek glowny??

Czy zamykamy watek glowny Grudzien 2009


  • Wszystkich głosujących
    41
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

mea_osi

Mea, Agatka, Gabi i Mati
Dołączył(a)
24 Maj 2009
Postów
14 279
Miasto
Rybnik, Poland
pytanie w temacie zawiera wszystko czego tyczy ta ankieta ...
ale bardzo wazne ...

KAZDA KTORA ODDA GLOS NIECH W 2-3 SLOWACH NAPISZE DLACZEGO TAK UWAZA !!! bo ilosc argumentow to jedno ale to jakie to sa argumenty czasem jest o wiele wazniejsze !!!
acha ankieta jest publiczna wiec jesli nie napiszecie i tak wszyscy beda wiedzieli kto jak glosowal !! to wazne bo w tym wypadku sprawa musi byc jasna i logiczna !!

czas trwania ankiety do piatku ok poludnia /zeby w razie przed weekendem jeszcze cos zadzialac a i zeby jak najwiecej osob sie wypowiedzialo !!
 
reklama
jestem na NIE bo uwazam ze to spapra swiezosc !! tak jak juz pisalam ... zeczy osobiste mamy gdzie umieszczac ...
po drugie - to nauczy nas odpowiedzialnosci za to co piszemy !!
 
Jestem za zamknięciem, ponieważ jesteśmy już zżyte ze sobą, często żartujemy, odpisując pisze się o swoich osobistych sprawach, przeżyciach;-) Zamknięcie tego wątku daje duży komfort psychiczny pisania. Nie chcę żeby to o czym piszemy podczytywały inne mamusie(chodzi mi o inne forumowiczki z BB, nie grudniówki).
Wątki tematyczne zostaną więc jak pojawi się jakaś nowa mamusia zawsze będzie miała gdzie napisać, bo i my przecież nadal będziemy na tych watkach pisać:tak:
 
Jestem na NIE, dlatego ,że to zamknie Naszą całą grupę na inne osoby, które być może Nas czytają ale nie mają odwagi lub czasu z Nami pisać ( a mamy na forum wiele takich osób które odważyły się dołączyć do Nas - bardzo fajne osoby! ) . Nikt zresztą nie wymaga by pisać na ogólnym o prywatnych sprawach, w większości sytuacji piszemy o sprawach tyczących się Naszych pociech et cetera,et cetera ...
 
Ostatnia edycja:
Jestem na NIE, dlatego ,że to zamknie Naszą całą grupę na inne osoby, które być może Nas czytają ale nie mają odwagi lub czasu z Nami pisać ( a mamy na forum wiele takich osób które odważyły się dołączyć do Nas - bardzo fajne osoby! ) . Nikt zresztą nie wymaga by pisać na ogólnym o prywatnych sprawach, w większości sytuacji piszemy o sprawach tyczących się Naszych pociech et cetera,et cetera ...
podpisuje się pod tymi słowami i głosuję na NIE;-)
 
Ostatnia edycja:
kurcze ja tez was czytałam, a sie nie udzielałam i ciężko by mi było jakby ktoś mi to nagle zabrał..zarejestrowałam sie chyba w maju a czytałam od kwietnia..cała ciąże z Wami spędziłam dziewczeta:) może jest więcej takich osób jak ja..czytających a nieśmiałych..może tylko zamknąć album, ale tez nie widzę konieczności jak dla mnie:)
jestem na nie:)
 
Zaglosowalam na nie ponieważ lubie czytac forum i czytam je bardzo często i czerpie z niego korzyści w formie ciekawych i użytecznych informacji na tematy związane z moim dzieckiem a obawiam się, ze gdyby forum zostalo zamknięte nie mogłabym już czytac gdyz nie dostałabym dostępu do watku zamnkietego
 
reklama
ja tez jestem na nie....
bardzo długo Was czytam ale tez sie niee udzielałam i nieiwem czy wogóle miałabym szanse cos powiedziec i odezwac sie jakby watek głowny był zamknięty.... a pozatym wydaje mi sie jak Nessi ze zamknie to Naszą grupę...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry