reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy zamykamy watek glowny??

Czy zamykamy watek glowny Grudzien 2009


  • Wszystkich głosujących
    41
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja również jestem na NIE... fajnie jak do dyskusji włączają się nowe dziewczyny, dzielą się swoimi doświadczeniami, radościami i zmartwieniami... i zostają z nami ;-)
 
reklama
cytuję się z głównego:

"co do naszego ogólnego wątku to... waham się między za i przeciw... z jednej strony czasem chciałabym wam napisać o czymś osobistym ale powstrzymuję się, bo wiem że wiele osób może to przeczytać. z drugiej strony jednak wątek zamknięty może nas jeszcze bardziej podzielić i zniechęcić nowe osoby do pisania. dlatego lepiej wstrzymam się od głosu i zaakceptuję waszą decyzję."
 
Witajcie:) pozwoliłam sobie zagłosować, gdyż czytam to forum praktycznie od lipca. Myślę, że jest to przede wszystkim forum dla MAM GRUDNIOWYCH, prawda? Bardzo często korzystam z Waszych rad odnośnie dzieci czy podpatruję, jak rozwijają się wasze dzieciaczki. Myślę, że takie forum powinno być ogólnodostępne. A że ktoś pisze o osobistych sprawach, to raczej ma świadomość, że mogą to czytać inni. Pozdrawiam, Ania z czteromiesięcznym Szymusiem:)
 
A ja jestem na TAK.
Kala, Marta przecież dostęp miałyby dziewczyny które były/są. Można by z tej listy naszej ściągnąć nicki i dopisać wszystkie.
Po pierwe sprawa z Anoolą.
Po drugie: mamusie które nas podczytują a nie piszą powinno to zmobilizować do odezwania się zanim wątek zamkniemy. :) I jakoś nie chce mi sie wierzyć że nagle dołączą do nas tabuny mamuś które mają akurat dzieci z grudnia 2009. Można też utworzyć jakiś wątek dla takich osób, napisać czemu główny jest zamknięty i dać im szanse na dołączenie do nas. Myśle że jak ktoś nas od początku podczytuje to będzie coś na nasz temat wiedział
Po trzecie: Chyba przyjemniej by się pisało i byłybyśmy bardziej otwarte na siebie :) Ja tam czasem nie pisze pewnych rzeczy bo właśnie nie chce żeby ktoś nieznajomy to sobie podczytywał.
Po czwarte: dobra nie będzie po czwarte bo zaspamuje :)
 
Witajcie:) pozwoliłam sobie zagłosować, gdyż czytam to forum praktycznie od lipca. Myślę, że jest to przede wszystkim forum dla MAM GRUDNIOWYCH, prawda? Bardzo często korzystam z Waszych rad odnośnie dzieci czy podpatruję, jak rozwijają się wasze dzieciaczki. Myślę, że takie forum powinno być ogólnodostępne. A że ktoś pisze o osobistych sprawach, to raczej ma świadomość, że mogą to czytać inni. Pozdrawiam, Ania z czteromiesięcznym Szymusiem:)

I ten post jest właśnie poparciem moich argumentów!

Witamy :)
 
Witajcie:) pozwoliłam sobie zagłosować, gdyż czytam to forum praktycznie od lipca. Myślę, że jest to przede wszystkim forum dla MAM GRUDNIOWYCH, prawda? Bardzo często korzystam z Waszych rad odnośnie dzieci czy podpatruję, jak rozwijają się wasze dzieciaczki. Myślę, że takie forum powinno być ogólnodostępne. A że ktoś pisze o osobistych sprawach, to raczej ma świadomość, że mogą to czytać inni. Pozdrawiam, Ania z czteromiesięcznym Szymusiem:)

hehe maggie chciala zeby sie odezwac :D
 
Wręcz przeciwnie, jeżeli ktos szuka info to prędzej znajdzie porady na wątkach tematycznych, watek główny stał się bardziej "osobisty".

popieram, jeśli szukam porady to w wątku tematycznym a nie na wątku ogólnym dajmy na to sierpniówek z 2006 roku.
 
reklama
dobrze, opowiem się za...
głosuję na TAK zamknięciu wątku.
uzasadnienie we wcześniejszych postach.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry