reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy zamykamy watek glowny??

Czy zamykamy watek glowny Grudzien 2009


  • Wszystkich głosujących
    41
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
popieram, jeśli szukam porady to w wątku tematycznym a nie na wątku ogólnym dajmy na to sierpniówek z 2006 roku.

To w jakim wątku będzie się mógł z Nami porozumiewać ? w tematycznym ma się spoufalać ?:) nawiązywać relacje ?:)
 
reklama
Ja rowniez zaglosowalam na TAK.
Moim zdaniem na dzien dzisiejszy czyli po roku czasu na watku glownym piszemy glownie o dniu dzisiejszym.
Piszemy ,ze mamy lenia, ze pogoda do kitu, ze moze cos ugotujemy ,ze cos nas dupa dzisiaj boli , ze maz nas wqrwil...
Jakie korzysci z tego maja osoby z zewnatrz?
Czytaj nas jakby ogladaly serial.
Codziennie nowy odcinek jak w NA WSPOLNEJ,
Uczciewie - ile waznych porad jest poruszanych na watku glownym?
Tam jest poprostu plotkowanie mam , ktore sie zaprzyjaznily.
Watki tematyczne powinny jaknajbardziej zostac otwarte i sluzyc pomoca innym.
Jesli na glownym-zamknietym rozwinie sie jakas dyskusja na istotny rozwojowy dzieciecy temat - typu- dziecko zaczyna chodzi, mowic itp zawsze mozna otworzyc nowy otwarty temat i przerzucic sie tam z konwersacja.
Co do nowych mam - kazdego ranka d konca weekendu moznaby wielkimi literami przypominac - MAMY NIESMIALE DOLACZCIE SIE BO NIEDLUGO ZAMYKAMY WATEK :)
Nowe mamy , ktore nie zdaza sie dolac\yc a beda aktywne w inych watkach same powinnysmy do nas zapraszac.

Jesli nawet watek nie zostanie zamkniety to nie bede z tego powodu rozpaczala i wezme pelna odpowiedzialnosc za swoje wpisy...

Dziekuje za uwage.
 
To w jakim wątku będzie się mógł z Nami porozumiewać ? w tematycznym ma się spoufalać ?:) nawiązywać relacje ?:)

nawiązać relacje może na wątku o nas. jak obyczaj stary każe, znajomość zaczyna się od przedstawienia. wykazać się może na wątkach tematycznych. poznamy tę osobę, możemy wpuścić do zamkniętego grona.
 
Witajcie:) pozwoliłam sobie zagłosować, gdyż czytam to forum praktycznie od lipca. Myślę, że jest to przede wszystkim forum dla MAM GRUDNIOWYCH, prawda? Bardzo często korzystam z Waszych rad odnośnie dzieci czy podpatruję, jak rozwijają się wasze dzieciaczki. Myślę, że takie forum powinno być ogólnodostępne. A że ktoś pisze o osobistych sprawach, to raczej ma świadomość, że mogą to czytać inni. Pozdrawiam, Ania z czteromiesięcznym Szymusiem:)

i potwierdzenie mojego:) kurcze mamka i to z gdańska:) skad, skad? ja z zaspy:)
 
A właśnie, że dużo porad jest właśnie na wątku głównym, ja śledzę każde zapytanie dziewczyn.
I w ogóle takie odgradzanie się mi bardzo nie podpasowywuje ale kłócić się nie mam zamiaru
 
Właściwie to mogłam się nie odzywać... Wydaje mi się, że to wątek dla wszystkich mam grudniowych, które chcą albo poczytać, albo popisać, ale chyba się mylę. To raczej zamknięta grupa, do której trzeba się wkupić, żeby zasłużyć na przyjęcie do grona. Za późno dla mnie, przecież Wy się dobrze znacie. Fajnie było Was czytać:) Życzę zdrowia dla maluszków i ich mam:)
Magda -właściwie to teraz jestem z Tczewa:)
 
Ja jestem na nie, bardzo rzadko się udzielam, ale często podczytuje, wiele razy chciałam o coś zapytać, ale okazywało sie że inna dziewczyna miała podobny problem, więc korzystałam z waszych cennych rad, nie pytając po raz kolejny o to samo. Jeśli zamkniecie ten wątek to niestety nie będzie można zapytać o poradę, jeśli się zdarzy jakaś nurtująca nas sprawa i mieć pewnoś ze zawsze jakaś dobra dusza w miarę szybko odpowie, Jak dla mnie jesteście bardzo cenne, mamy dzieci w tym samym wieku, wiem że każde rozwija się swoim tempem, ale możemy "porównać" i dostrzec coś czego normalnie byśmy nie dostrzegły. Uważam że jeżeli zamkniecie główny wątek to będzie przykre, dla nas, nowych mam, które do tej pory się nie pojawiały i nie mają dostępu do wątku zamknętego. Są co prawda inne tematy na których można zapytać o to czy o tamto, ale prawda jest taka, że tu się kręci nasze "codzienne życie" a na pozostałych tematach jest dużo mniejszy oddzew i najczęściej pytamy jednak na wątku głównym.
Przepraszam za tak obszerną wypowiedź, ale mi to leżało na wątrobie:-)
 
Anna - nigdy nie jest za pozno.
Jeszcze caly tydzien przed nami :) zanim decyzja zapadnie.
Jesli znasz nas daj sie nam poznac...

I teraz nowe mamy bez urazy prosze.
Zobaczcie jak duzo nowych mam sie teraz odzywa (i dobrze) i glosuja na NIE
Pzrejmuje to forme apelu - nie zamykajcie aie , my nadal chcemy widziec co u was...
A skoro wszystkie nas znacie - to czemu nie chcecie zebysmy poznaly was?
Gdyby nie zaczela sie dyskusja o zamknieciu watku nadal dziewczyny bylyby w ukryciu.
Czy to jest w porzadku w stosunku do nas - aktywnych forumowiczek?
Rozumiem niesmialosc, brak sily przebicia , mala wylewnosc.
Ale prosze tez o wyrozumialosc :).
Wlaczcie sie do rozmowy.
Kazda ktora chce z nami byc i jest juz od dluzszego czasu tylko sie boi odezwac - drzwi otwarte.
Szkoda jednak , ze jest brak zrozumienia - ja nie chce byc w BIG BROTHERze :)
 
reklama
Ja rowniez zaglosowalam na TAK.
Moim zdaniem na dzien dzisiejszy czyli po roku czasu na watku glownym piszemy glownie o dniu dzisiejszym.
Piszemy ,ze mamy lenia, ze pogoda do kitu, ze moze cos ugotujemy ,ze cos nas dupa dzisiaj boli , ze maz nas wqrwil...
Jakie korzysci z tego maja osoby z zewnatrz?
Czytaj nas jakby ogladaly serial.
Codziennie nowy odcinek jak w NA WSPOLNEJ,
Uczciewie - ile waznych porad jest poruszanych na watku glownym?
Tam jest poprostu plotkowanie mam , ktore sie zaprzyjaznily.
Watki tematyczne powinny jaknajbardziej zostac otwarte i sluzyc pomoca innym.
Jesli na glownym-zamknietym rozwinie sie jakas dyskusja na istotny rozwojowy dzieciecy temat - typu- dziecko zaczyna chodzi, mowic itp zawsze mozna otworzyc nowy otwarty temat i przerzucic sie tam z konwersacja.
Co do nowych mam - kazdego ranka d konca weekendu moznaby wielkimi literami przypominac - MAMY NIESMIALE DOLACZCIE SIE BO NIEDLUGO ZAMYKAMY WATEK :)
Nowe mamy , ktore nie zdaza sie dolac\yc a beda aktywne w inych watkach same powinnysmy do nas zapraszac.

Jesli nawet watek nie zostanie zamkniety to nie bede z tego powodu rozpaczala i wezme pelna odpowiedzialnosc za swoje wpisy...

Dziekuje za uwage.

Anna - nigdy nie jest za pozno.
Jeszcze caly tydzien przed nami :) zanim decyzja zapadnie.
Jesli znasz nas daj sie nam poznac...

I teraz nowe mamy bez urazy prosze.
Zobaczcie jak duzo nowych mam sie teraz odzywa (i dobrze) i glosuja na NIE
Pzrejmuje to forme apelu - nie zamykajcie aie , my nadal chcemy widziec co u was...
A skoro wszystkie nas znacie - to czemu nie chcecie zebysmy poznaly was?
Gdyby nie zaczela sie dyskusja o zamknieciu watku nadal dziewczyny bylyby w ukryciu.
Czy to jest w porzadku w stosunku do nas - aktywnych forumowiczek?
Rozumiem niesmialosc, brak sily przebicia , mala wylewnosc.
Ale prosze tez o wyrozumialosc :).
Wlaczcie sie do rozmowy.
Kazda ktora chce z nami byc i jest juz od dluzszego czasu tylko sie boi odezwac - drzwi otwarte.
Szkoda jednak , ze jest brak zrozumienia - ja nie chce byc w BIG BROTHERze :)
Podpisuje się rękami i nogami - to jest moje po czwarte, piąte i dziesiąte :)
Emwu u r the best :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry